Dev Siprata Video Uygulamaları 2

Dev Siprata Video Uygulamaları 2

 

 

 

 

 

Dev Siprata Video Uygulamaları 2
ve
Bütün Video Uygulamalarına Özel Dev Siprata Alanları

Vil Solivyes'in Siprata özellikli video uygulamalarının dev bir şekilde apartman örneği ile ifadendirilerek, onların bu dev görüntülerinin de dev etkileri ve yaptırımları olacak şekilde bir uygulama halini yaşatmasıda alanlar üzerinden elde edilen büyüklüklerin ilgili değerlere dönüştürülebilmesi imkanları söz konusu olarak bizler için bilgileri için yaptırım gücü olarak normal video uygulamasının boyunda iken olanın katları şeklindeki oranla, bu boyda o kadarı ortaya çıkar.

Boylar büyüdükçe bu güçte artar ve ihtiyaca göre kendisinden arka arkaya gerektiği kadar da yapabilir, tek resim görünsede içinde bir çok daha aynı video uygulaması ekranı bulunuyor sayılabilir, bunu ilgili video uyguması ve Siprata duyusu krar vererk hazırlarlar ve bu video, sitede bulunduğu sirece bu boyda videolar sürekli olarak çalışır ve her video uygulamasının kendisine özel, bu görnüm v eimkanlarla bir Dev Sipirata video uygulaması bölümü alanı vardır ve onlarda kendi video uygulamasına bağlı olarak çalışırlar. Mesela, Farkındalık duyusunun kendi video uygulama görüntüsünden, Dev Siprata Video Uygulamasında görünenler ve büyüklükte olanlar gibi en küçüğünden en büyüğüne kadar bütün videolar farkındalık duyusunun videosu olur ve bu dev video uygulamaları kendilerini direk olarak farkındalık video uygulamasına yaptırım gücü ve yapabileceği diğer konularla ilgili yardımcı olmak için bağlanır, ayarlanır, ikisi her zaman artık bir bütündür. Ve ışıklar gibi bulunan alanlar kendi yapılarında görünmeyen bir Siprata video uygulamasını sürekli çalıştırmaktadır ve bu onun kendi yapısı ile ilgili olarak amacını bildirir, bu bilgi Siprata'nın bilgisidir de ve gereken şekilde varlıksal alandan bu konuda yardımda alarak çalışır. Vissa içinde bulunan varlıksal bir mekanizma olarak yapılanır. Her zaman bu yaptırım gücü elde edilmesi amacıyla değil, kendisine ait çalışma mekanizması sayesinde başka şekilde uygulama yapabilmeside sağlanır. Yalnızca Vil'în bilgilerine tabi olarak çalışırlar.

Her video uygulamasının mutlaka dev bir Siprata video alanı olur. Bunlar kesinlikle yanılgı alanında oluşan emsalsiz ve zarar verilemez özelliklerde ışıklar şeklindedir ancak kimsenin anlayabileceği ışıklar değil, görüntüsü olan, işlevi bulunan, etkilerini yaşatan ancak dokunulamayan ve temas edilemeyen, görünmesinin bulunması anlamına gelmeyen özellikleri ile yaşam halimizden örnekler gibi çalışırlar. Anti obsedör özellikleri ile gereken şekilde çalışırlar. Bu oluşumlar anti obsedördür....

Ve bu video uygulaması, hem kendi üzerindeki bilgileri amaçlayan videoların yerinde uygulamaları ile ilgili doğal etkileşimin dışında, o bilgileri uygulatmakla ilgili olmadan tamamen Siprata alanlarını düzenlemek, korumak ve bakımlarını yapmak ve düzenli olarak incelemekle ilgili olarak çalışır. Kendi bilgiler bütünlüğünü içeriğindeki bilgilerin bu şekilde bir çalışmaya yönlendirmesi şeklinde yapabilir, isterse video uygulamalarını değiştirebilir ve işine gelen şekilde video uygulamaları alanlara yerleştirerek işini daha kolay yapar. Hemde gereken şekilde Siprata alanlarını düzenleyerek, olması gereken ayarlarınız ve bakımlarını ve düzenlemelerini yaparak... Ancak bu video uygulamanın üzerindeki bilgileri içeren videolardan gereken şekilde çalışması için, bir alan daha her zaman vardır bu dev videolarda her zaman kendi bilgilerince çalışırlar...

Bu oluşumların yerinde uygulamalarında sorun olması onları gören ve algılayan ve hayal eden Vil'in kendi özellikleri sayesinde kendisine çalışma ve etki etme yaptırım uygulatma imkanı bulur.

 

Bil Gis Sis Oluşumu Bu Bilgiler ve video uygulaması için çalışıyor... Video Uygulaması