LEGAL VE İLLEGAL ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

LEGAL VE İLLEGAL ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

LEGAL, ŞİX YAŞAMININ KURALLARINA VE BİLGİLERİNE VE ÖZELLİKLERİNE UYGUN OLAN DURUMLAR, KONULAR, OLAYLAR, ÇALIŞMALAR, KAVRAMLAR ANLAMINA GELEN, ŞİX YAŞAMI İLE UYUMLULUĞU VE ŞİXİN KABUL ETMESİNİ İFADE EDEN İÇERİKLERE VERİLEN İSİMLERDİR. BİR ŞEYİN LEGAL OLMASI BİZLER İÇİN VİSSA BİLGİLERİNE VE ŞİX YAŞAMI BİLGİLERİNE UYGUN OLMASI, ŞİXİN KABUL ETTİĞİ, ŞİX YAŞAMI İÇİN DÜZENLİ BİR OLUŞUM OLDUĞU ANLAMINA GELİR.

İLLEGAL, LEGALİN AKSİ ŞEKİLDE, VİSSA BİLGİLERİNE UYGUN OLMAYAN, ŞİXİN KABUL ETMEDİĞİ, BİLGİLERİMİZCE ONAYLANMAYAN KONULAR, DURUMLAR, OLAYLAR, ÇALIŞMALAR VE KAVRAMLAR ANLAMLARINA GELEN, KESİNLİKLE UYGULANMAMASI VE OLUŞMAMASI GEREKEN, BU ANLAMDA ŞİX YAŞAMINA UYUMLU OLMAYAN VE ZARAR VERİCİ ÖZELLİKLERİNİN OLABİLMESİ SÖZ KONUSU OLAN İÇERİKLERE VERİLEN İSİMLERDİR.

LEGAL VE İLLEGAL BİLGİSEL YAPILANMASI
BU AÇIKLAMALAR İLE ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN YASAK BİLGİLERİNİN İÇERİKLERİ İLLEGALLİK BİR DÜZENLEME İLE AYRI OLARAK YAPILANDIRILIR VE İÇERİKLERİNİN YAŞATILMASI, YASAKLAR GİBİ KENDİSİNE ÖZEL İLLEGALLİK ENGELİ İLE İLGİLİ ALANLARDA GEREKEN ÇALIŞMALARI YAPAR. DİĞER TARAFTAN YASAK BİLGİLERİ DIŞINDAKİ BÜTÜN BİLGİLERİMİZDE LEGAL OLARAK ADLANDIRILARAK KENDİ İÇERİKLERİNCE DOĞRU BİR ÇALIŞMA İÇERİSİNDE BULUNULDUĞU ŞEKLİNDEKİ TANIMLAMALARI İLE ŞİX YAŞAMINDA GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIRLAR. İKİ AYRI BİLGİ ÖZELLİKLERİMİZDE AYRI OLARAK LEGAL VE İLLEGAL OLARAK DÜZENLENEREK ÇALIŞIRLAR.