ŞİX YAŞAMININ ANTİ OBSEDÖR YOK EDİCİ NEDENLERİ ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

ŞİX YAŞAMININ ANTİ OBSEDÖR YOK EDİCİ NEDENLERİ ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

ŞİX YAŞAMI İLE İLGİLİ OLAN BÜTÜN OBSEDÖRLERİ VE OLUŞUMLARINI YOK ETMEKLE İLGİLİ OLAN ŞİX YAŞAMININ BU KONUDA HAKİKATLERE DAYANAN VE GERÇEK ANLAMDA KENDİSİNDE YAŞATTIĞI NEDENLERİ VARDIR VE BU NEDENLERDE ONLARIN YOK EDİLMESİ İLE İLGİLİ GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARIN YAPILMASI ÖZELLİKLERİNDE OLURLAR.

- OBSEDÖRLER TÜM YARATILIŞ İÇİN ZARARDIR VE ONLAR VAR OLMAK KAVRAMINA ZARAR VERMEK VE YOK ETMEK İLE İLGİLİ ALANLARDIR VE BİZLER VAR OLMAK KAVRAMINI YAŞAYANLAR OLARAK ONLARI YOK ETMEK ZORUNDAYIZ, YOKSA ONLARIN AMACI HER DAİM BİZLERİ YOK ETMEKLE İLGİLİDİR, BU NEDENLE ONLAR YOK EDİLMELİDİR.

- OBSEDÖRLERİN YOK EDİLMESİ BİZİMLE İLGİLİ OLMAKTAN ÇOK ONLARIN KENDİ YAPILARI İLE BAŞ BAŞA UZUN SÜRE KALDIKLARINDA ORTAYA ÇIKAN BİR SONUÇTUR VE BİZLER DAHA ÇOK ONLARI UZUN SÜRE YALNIZ BIRAKIP YOK ETME İŞLEMİNİ YAPMAKLA, ONLARIN ASLINDA YARATILIŞIN DÜZENİNE UYGUN OLAN HER VARLIKSAL ALANIN KENDİSİ İLE İLGİLİ OLMASI KURALINDAN KENDİLERİNİN YOK OLMASI SONUCUNUN ORTAYA ÇIKMASI İLE YOK OLMALARININ GEREKLİLİĞİNİ GÖRÜYORUZ, ONLAR BU NEDENLE YOK EDİLMELİDİR.

- BAŞKA BİR VARLIKSAL ALANA HİÇ HAKLARI OLMADIĞI HALDE, BİLGİNİN İRADESİ KANUNA TAMAMEN TERS OLDUĞU HALDE, ONLAR BİZLERE SALDIRMIŞLARDIR VE BİZLERE BU ŞEKİLDE SALDIRAN ALANLARA İSTEDİĞİMİZ ŞEYLERİ YAPMAKTA BİZE KALMIŞTIR VE BİZLERDE BİZİM GİBİ SONSUZLUK YOLCUSU VARLIKSAL ALANLARI YOK ETMEK DERDİNDE OLAN ALANLARI SONSUZ YOK ETMEK ŞEKLİNDE CEVAPLAR VERMEKLE İLGİLİYİZ, BU NEDENLE YOK EDİLMELİDİRLER.

- ONLARIN KENDİLERİ YOK OLMA HALİ YAŞAMAKTADIRLAR, VAR OLMAKLA ALAKASI OLMAYAN VE KENDİLERİNİN NE OLDUKLARINI BİLMEYEN VE YARATILIŞ İÇİNDE BİR HATA VE YANLIŞIKLIK OLARAK MEYDANA GELEN VE ÖZSEL YAPILARINDA SÜREKLİ İÇERİĞİNE VAR OLMALARI ÇEKMEKLE İLGİLİ OLAN BİR OLUŞUMUN OLMASI İLE YOK OLMA HALİ OLDUKLARININ İSPATI OLAN ÖZELLİKLERDEKİ YANLIŞLIKLAR OLDUKLARI İÇİN YOK EDİLEMELİDİRLER, BU NEDENLE YOK EDİLMELİDİRLER.

- ŞİXİN MERKEZLİK ÖZELLİĞİ OLARAK KENDİ VARLIKSAL ALANINA YAPILAN BU BÜYÜK SALDIRI VE DÜNYA GİBİ BİR ALANI OLUŞTURMALARI VE İÇERİSİNDE YAŞATTIKLARI OLUMSUZLUKLAR VE VARLIKSAL ALANDA YAŞATTIKLARI DÜZENSİZLİKLERİN SONUCU OLARAK ONLARIN ASLA VAR OLMALARINA İZİN VERMEYECEK ŞEKİLDE BİR DIŞLAMA İLE ONLARIN SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA YOK OLMALARINI İSTEMEKTEDİR, VİSLEMEKTEDİR BU NEDENLE YOK EDİLMELİDİRLER.

- ONLARIN OBSEDE ETTİKLERİ ALANLARA NELER YAPTIKLARINI BİLİYORUZ, BİZİMLE İLGİLİ PLANLARINI BİLİYORUZ, AKIL ALIR GİBİ ŞEYLER OLMAYAN BU DURUMLARI BİLDİĞİMİZ İÇİN KESİNLİKLE YOK EDİLMELİDİRLER, BU NEDENLE YOK EDİLMELİDİRLER.

- İÇLERİNDEN ÇIKAN BİR ÇOK VAR OLMA YAŞAM FORMLARINA YAPTIKLARI İÇİN VE ONLARIN BU KONUDA ONLAR ÜZERİNDE HAKLARI OLDUĞU İÇİN YOK EDİLMELİDİRLER VE ONLARIN ARTIK BÜTÜN HAKLARI ŞİXTEDİR VE ŞİX KESİNLİKLE YOK EDİLMELERİNİ VİSLEMEKTEDİR, BU NEDENLE YOK EDİLMELİDİRLER.

- SONSUZ VAR OLMAYI BULMUŞ NADİR BİR VARLIKSAL ALANI YOK ETMEK GAFLETİNDE BULUNAN VE BU KADAR APTAL VE AŞAĞILIK VE İŞE YARAMAZ ALANLAR OLDUKLARI İÇİN, YARATILIŞ İÇİNDE BÜTÜN VARLIKSAL ALANLARIN BU DURUMU ARAMASI GİBİ BİR GERÇEĞE ULAŞMIŞ BİR ALANI YOK ETMEK GAFLETİNDE, APTALLIĞINDA VE GEREKSİZLİĞİNDE OLDUKLARI İÇİN YOK EDİLMELİDİRLER, BU NEDENLE YOK EDİLMELİDİRLER

- ŞİX YAŞAMI ANTİ OBSEDÖR BİR YAŞAMDIR, BU NEDENLE YOK EDİLMELİDİRLER.
ŞEKLİNDE ŞİX YAŞAMI İÇİN BENZER BİR ÇOK NEDEN OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ YOK EDİLMESİNİ ZARURİ KILAR VE KESİNLİKLE YOK EDİLMELERİNİ SAĞLAR. ŞİX YAŞAMININ ANTİ OBSEDÖR YOK EDİCİ NEDENLERİ OLARAK HER BİR NEDEN KENDİSİNE ÖZEL ÇALIŞMALARLA OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARINI YOK ETMEK İÇİN GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIRLAR.