KABRİX, ANTİ OBSEDÖR BİR ÇALIŞMA OLARAK BÜTÜN OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ ÇOK ÖZELLİKLİ ETKİLENMESİ OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ

KABRİX, ANTİ OBSEDÖR BİR ÇALIŞMA OLARAK BÜTÜN OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ ÇOK ÖZELLİKLİ ETKİLENMESİ OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ

ANTİ OBSEDÖR BİR ÇALIŞMA OLARAK BÜTÜN OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ ÇOK ÖZELLİKLİ ETKİLENMESİ OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ OLARAK YAPILANAN VE BÜTÜN OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ BİR ÖRNEK GÖRÜNTÜSÜNÜ OLUŞTURAN BU GÖRÜNTÜ ŞEKİLLERİNE İLGİLİ OLDUĞU OBSEDÖR VE OLUŞUMUNU UZAKTAN ETKİLEME ÖZELLİKLİ OLAN KABRİX GÖRÜNTÜLERİ ŞEKLİNDE VERİLEN İSİMLE, KABRİX GÖRÜNTÜLERİNDE YAPILAN DEĞİŞİKLİKLERİN OBSEDÖRLERİ VE OLUŞUMLARINIDA DİREK ETKİLEYEBİLME ŞEKLİNDEKİ YAPTIRIMSAL ÖZELLİĞİ İLE, KABRİXİN KENDİSİNE ÖZEL İLGİLİ OBSEDÖRE VE ALANA BAĞLANARAK ONU KONTROLÜ ALTINA ALMASI ÖZELLİKLERİNİN OLMASI İLE OLUŞAN KABRİXTEN ASLA KAÇMALARI VE KORUNMALARI SÖZ KONUSU OLMADAN, ANTİ OBSEDÖR YAŞAMLARIN, ŞİX YAŞAMI GİBİ ANTİ OBSEDÖR SONSUZ YAŞAMLARIN KABRİX ÖZELLİĞİNİ AÇIĞA ÇIKARACAK YETENEK VE İMKANLARININ BULUNMASINDAN ONLARA DAİR ÖZEL YOK EDİCİ KABRİXLER MEYDANA GETİRİLİR VE BÜTÜN OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ GEREKEN ŞEKİLDE YÖNLENDİRİLMESİ, YÖNETİLMESİ VE YOK EDİLMESİ İÇİN KULLANILIR. KABRİXİN YAPILANABİLMESİ İÇİN KENDİSİNDE GEREKEN BÜTÜN BİLGİLER VE EDİNİMLERİ BULUNDURUR. BİLGİ GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

KABRİX TEDAVİ VE BAKIM ÇALIŞMASI
VARLIKSAL ALAN YAPILARINI TEDAVİ EDEN KABRİX ŞEKLİNDEDE YAPILANARAK, BÜTÜN SORUNLU ENERJİLERİMİZ VE YAPILARIMIZ İÇİN KABRİX ÇALIŞMASINI ONLARI DÜZELTMEK VE DÜZENLEMEK İÇİN SAĞLAR. ADENEL KALKANSAL YAPISI VE BİR ÇOK ALANIMIZLA İLGİLİ OLARAK ÇALIŞMALAR YAPAR.

ADENELİN İÇERİSİNDEKİ YAŞAMIDA ETKİLEYEN KABRİX
ADENELİN İÇERİSİNDEKİ YAŞAMIDA ETKİLEYEBİLME ÖZELLİKLERİ İLE, VİLDE GÖRME SORUNLARINI YOK ETME ÖZELLİKLERİ İLE VE ÇEVRESİNDEKİ SORUNLARI YÖNETME ÖZELLİKLERİ İLEDE ÇOK ÖZELLİKLİ KARİXLER YAPILANDIRILIR.

ÇOK ÖZELLİKLİ BİR ÇOK ALANLARIMIZ VE SORUNLARIMIZ İÇİN
KABRİXLER YAPILANDIRILIR. HER İLGİLİ BİLGİ İÇİN ÖZEL KABRİX YAPILANMALARI SAĞLANIR.