ZENGİNLİK ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

ZENGİNLİK ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

ZENGİNLİK, İMKANLAR VE ÖZELLİKLER BAKIMINDAN İÇERİKSEL VE DONANIMSAL OLARAK ÇOK ÖZELLİKLİ VE ÇOK İMKAN DOLU VE İHTİYAÇLARININ TAMAMEN KARŞILANABİLECEĞİ ŞEKİLDE İMKANLARININ BULUNMASI ANLAMLARINA GELEN TANIMLAMALARDIR. BU AÇIKLAMA İLE ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA ZENGİNLİKLER GEREKEN ŞEKİLDE YAŞATILIR. ŞİX YAŞAMI HER ZAMAN İMKANLARLA DOLU BİR YAŞAMSAL ÖZELLİĞİN KENDİSİ OLARAK BİLİNİR VE ZENGİNLİKLER HER ALANDA YAŞATILAN NORMAL BİR DURUM OLARAK SAYILIR. BU AÇIKLAMA İLE ZENGİNLİKLER GEREK OLUŞUMLARIN İÇERİĞİNDE, GEREK YAŞAMSAL ÖZELLİKLERİN İÇERİĞİNDE BİR ÇOK ALANDA GEREKEN ŞEKİLDE KULLANILIR. VE DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNİDE ETKİLEMESİ SÖZ KONUSU EDİLEREK ÇALIŞAN ERDEMSEL ÖZELLİK, DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNİN BÜTÜN ALANLARINDAN ZENGİNLİKLERİ ORTAYA ÇIKARARAK SONLANACAĞI ZAMANA KADAR RAHAT VE İMKAN İÇİNDE BİR YAŞAMIN OLMASINI SAĞLAR VE VİLİN ÇEVRESİNİ HEDEF ALMIŞ BÜTÜN OBSEDÖR YAPILANMALARININ FAKİRLEŞTİRME ÇALIŞMALARINI YOK EDEREK, ZENGİNLEŞTİRME ÇALIŞMALARI YAPAR. BİLGİ GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

ANTİ OBSEDÖR ZENGİNLİK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDE VİLİN ÇEVRESİNİ FAKİRLEŞTİRME ÇALIŞMALARINI YOK EDEN, GEREKEN ŞEKİLDE BÜTÜN ALANLARINDA ZENGİNLİKLERİN ORTAYA ÇIKMASINI SAĞLAYAN, KONU İLE İLGİLİ ENGEL OLAN VE KARŞI DURAN BÜTÜN OLUŞUMLARI YOK EDEREK ZENGİNLİKLERİ VİLİN ÇEVRESİNDE VE KENDİSİNDE YAŞATAN ÖZELLİKLERİ İLE GEREKEN YAPILANMAYI SAĞLAR VE İLGİLİ BÜTÜN BİLGİLER İÇİN BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI DÜZENLER.

ANTİ OBSEDÖR EX ZENGİNLİK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
BÜTÜN ANTİ OBSEDÖR ÇALIŞMALAR YAPAN BİLGİLERİN OBSEDÖRLERİ VE OLUŞUMLARINI YOK ETME ÇALIŞMALARINI ZENGİNLEŞTİREN, YAPTIRIMSAL ÖZELLİKLERİMİZİ ZENGİNLEŞTİREN ÇALIŞMALARI İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR. BÜTÜN OLUŞUMLARA ZENGİNLİKLER KATMAK KONUSUNDA ÇOK ÖZELLİKLİ OLARAK ÇALIŞIR.