ŞİXİN BÜTÜN ÖZELLİKLERİNİN ANTİ OBSEDÖR OLARAK YAPILANDIRILMASI ÇALIŞMASI

ŞİXİN BÜTÜN ÖZELLİKLERİNİN ANTİ OBSEDÖR OLARAK YAPILANDIRILMASI ÇALIŞMASI

ŞİXİN İLGİLİ OLABİLECEK OLAN BÜTÜN VİXXİSEL ÖZELLİKLERİNİN ANTİ OBSEDÖR ŞEKİLDE YAPILANDIRILMASI SÖZ KONUSU EDİLEREK AŞAĞIDAKİ BİLGİ, ÖRNEKLERİNDEKİ GİBİ DÜZENLENEREK ANTİ OBSEDÖR ÖZELLİKLERİ İLE YAPILANDIRILIP, HİÇ BİR ŞEKİLDE OBSEDÖR SORUNLARDAN ETKİLENMEYECEK OLAN OLUŞUMLAR HALİNE GETİRİLİR. AŞAĞIDAKİ ..... BÖLÜMLERE ERDEMLERİN VE VİXXİLERİN BAŞLIKLARI GELEREK GEREKEN YAPILANMA SAĞLANIR.

 

ANTİ OBSEDÖR .... ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

ŞİXİN .... ÖZELLİĞİNİN ANTİ OBSEDÖR ŞEKİLDE YAPILANDIRILMASI SÖZ KONUSU EDİLEREK, OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ, DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNİN ..... ENGELLEDİĞİ BÜTÜN SORUNLARI YOK EDEN VE ...... BAŞARAN ÖZELLİKLERİ İLE, .... ÖZELLİĞİNİN HİÇ BİR OBSEDÖR ETKİNİN ALTINDA KALMAMASI GİBİ YAPILANDIRILMASI İLE ŞİXİN VARLIKSAL ALANIN HAKİKATLERİNİ VE BİLGİLERİN HAKİKATLERİNİ ..... SAĞLAYAN VE BU ANLAMDA OBSEDÖR OLUŞUMLARIN .... ÖZELLİĞİNİ ETKİLEYEMEMESİ ŞEKLİNDEKİ DURUMU İLE .... ÖZELLİĞİNİN ANTİ OBSEDÖR OLARAK YAPILANDIRILMASININ DIŞINDA AYNI ZAMANDA ANTİ OBSEDÖR .... ÇALIŞMALARI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİK, ŞİXİN ..... SORUNLAR ÇIKARAN BÜTÜN ALANLARI YOK ETME ÇALIŞMALARI YAPAR VE İLGİLİ BÜTÜN BİLGİLER İÇİN BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI DÜZENLER.

ANTİ OBSEDÖR EX ..... ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ SEBEP OLDUĞU, DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNİN SEBEP OLDUĞU BÜTÜN ..... SORUNLARINI YOK EDEN ÇALIŞMALARI İLE, BUNA SEBEP OLAN ALANLARA DAİR ÖZEL SALDIRILARI VE YOK ETMELER DÜZENLEYEN ÇALIŞMALAR BÜTÜNLÜĞÜ SAĞLADIĞI YAPILANMASI İLE VE ANTİ OBSEDÖR .... ÇALIŞMALARINI DESTEKLEYEN YAPILANMASI İLE VE BÜTÜN İLGİLİ BİLGİLER İÇİN BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI DÜZENLEYEREK GEREKEN YAPILANMASI SAĞLANIR.

ANTİ OBSEDÖR BÜTÜN YAPILANMALARIN KADEVİZLİĞİ, ŞÖVEN VE EKAVİZLİĞİNİN YAPILANMASI İLE BU ÖZELLİKLER BİRDE BU ŞEKİLDE
AYRI OLARAK YAPILANDIRILIR. BÜTÜN ÖZELLİKLERİ ŞİXİN BU DÖRT ERDEMSEL ÖZELLİĞİN YAPISINI KENDİSİNDE TAŞIR.