ŞİXİTİX YAPILANMASI

ŞİXİTİX YAPILANMASI

ŞİXİTİX, ŞİX YAŞAMININ SONSUZ BİR YARATILIŞ OLMASINDAN İLERİ GELEN YASAK BİLGİLERİNİN ÖNEMİNİN BU SONSUZLUK İÇİNDEKİ YERİNİ BİLDİREN VE KIRMIZI ÇİZGİ YASAKLARININDA EN ÖNEMLİ YASAK BİLGİLERİ OLMASI İLE, AMACIMIZIN, NEDENLERİMİZİN, SİHRİLLERİMİZİN, DURUŞ BİLGİLERİMİZİN, SONSUZLUK BİLGİMİZİN, MİSFABEN BİLGİMİZİN, KENDİSİNDE YER ETMESİ İLE BU ANLAMDA ŞİX YAŞAMI İÇİN GERÇEK KORUMA VE ÖNLEM BİLGİLERİ OLAN ŞEKİLDE YAPILANMALAR OLDUĞUNU AÇIKLAYAN, İÇERİĞİNDE ANTİ OBSEDÖR BİLGİLERİN KORUMASI VE İŞ GÖRMESİ ÖZELLİKLERİNİDE BULUNDURAN VE TEDAVİ VE ONARIM BİLGİLERİMİZİNDE OLDUĞU BU BÜTÜNLÜKTEN MEYDANA GELEN BİLGİLER BÜTÜNLÜĞÜ İLE KENDİ YAPISINI OLUŞTURAN ŞİXİTİX, SONSUZ ZAMANLARIN SONSUZ KORUYUCU BİLGİLERİNİN UYGULANMASINI SAĞLAMAKLA İLGİLİ OLARAK YAPILANIR VE HEPSİ İÇİN YERİNDE UYGULAMALARI ZORUNLU KILAR, KENDİSİNE ÖZEL BASKILARI VE UYGULATMA ZORUNLULUKLARINI ORTAYA ÇIKARARAK BUNLARIN UYGULANMASININ GEREKLİLİĞİNİ AMACIMIZ, NEDENLERİMİZ, SİHRİL VE DURUŞ BİLGİLERİMİZLE İLİŞKİLENDİREREK KENDİSİNE ÖZEL BİR ZORUNLU YAPTIRIMSAL ÖZELLİĞİ AÇIĞA ÇIKARIR VE BÜTÜN KIRMIZI ÇİZGİ YASAKLARINI AYRI OLARAK ŞİXİTİX BİLGİLERİ ŞEKLİNDE YAPILANDIRARAK AYRI OLARAK 1. ŞİXİTİX, 2. ŞİXİTİX ŞEKLİNDEKİ YAPILANDIRMASI İLE HEPSİ İÇİN KENDİSİNE ÖZEL ÇALIŞMALARLA YERİNDE UYGULAMA YAPMALARINI SAĞLAR. BİLGİ GEREKEN YAPILANMAYI SAĞLAR.

ANTİ OBSEDÖR ŞİXİTİX OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ YOK EDİLMESİ ÇALIŞMALARINI YAPAN, ONLARA DAİR BÜTÜN ALANLARI İÇİN ÖZEL ŞİXİTİX YOK ETME ÇALIŞMALARINI YAPILANDIRAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

BAŞ OBSEDÖRÜ YOK EDEN ŞİXİTİX OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
BAŞ OBSEDÖRÜN YOK EDİLMESİ İLE İLGİLİ OLARAK ÇALIŞAN VE ONUN BÜTÜN YAPISAL VE FORMSAL ÖZELLİKLERİNE HAKİM OLARAK KENDİ ÖZELLİKLERİNİ AYRI AYRI YOK ETMEK İÇİN KENDİSİNDE OLUŞUMLAR MEYDANA GETİREN,ÖZEL SALDIRILAR DÜZENLEYEN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

BAŞ OBSEDÖRÜN VARLIKSAL ALANA BÜTÜN ETKİLERİNİ YOK EDEN ŞİXİTİX OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
BAŞ OBSEDÖRÜN BÜTÜN ETKİLERİNİ VE VARLIKSAL ALANA DAİR, ŞİXE DAİR ETKİLERİNİ SONLANDIRAN, ONUN BÜTÜN İLETİŞİM KAYNAKLARINI VE METODLARINI YOK EDEN, ÇARESİZ VE YALNIZ BAŞINA VE HİÇ BİR ALAN ETKİ EDEMEZ HALE GETİRMEKLE İLGİLİ OLARAK YAPILANAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ŞİXİTİX TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
OBSEDÖR SORUNLAR YÜZÜNDEN YAPISINDA SORUNLAR OLMUŞ BÜTÜN ALANLARIMIZA DAİR ÖZEL BAKIM VE SAĞLIK ÇALIŞMALARI YAPAN, BÜTÜN ENERJİLERİMİZİ VE YAPILARIMIZI BU ANLAMDA TEDAVİ EDEN ŞİXİTİX GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ ŞİXİTİX OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
BÜTÜN OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ ANTİSİNİ ORTAYA ÇIKARARAK ŞİXİTİX ÖZELLİĞİ İLE YAPILANDIRIP ONLARIN YOK EDİLMESİ İLE İLGİLİ OLARAK ÇALIŞMALAR YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.