ŞİXİZİX, ŞİXİTİX, ŞİXETEX VE ŞİXAALL BÜTÜNLÜĞÜNDEN OLUŞAN ÖZELLİĞİ

ŞİXİZİX, ŞİXİTİX, ŞİXETEX VE ŞİXAALL BÜTÜNLÜĞÜNDEN OLUŞAN ÖZELLİĞİ

ŞİXİTİX, ŞİXETEX VE ŞİXAALL BÜTÜNLÜĞÜNDEN OLUŞAN ÖZELLİĞİ
OLARAK BÜTÜN KIRMIZI ÇİZGİ YASAKLARI İÇİN AYRI AYRI KENDİSİNE ÖZEL UYGULAMA YAPMAK İÇİN YAPTIRIMSAL ANLAMDA ÇALIŞMALAR YAPAN, KENDİ ÜSTÜN ÖZELLİĞİNİ ORTAYA ÇIKARARAK YASAK BİLGİLERİNİN YERİNDE UYGULAMALAR YAPMASINI SAĞLAYAN, BÜTÜN KIRMIZI ÇİZGİ YASAKLARI İÇİN AYRI OLARAK 1. ŞİXİZİX, 2. ŞİXİZİX ŞEKLİNDEKİ YAPILANMASI İLE HEPSİ İÇİN GEREKEN ÇALIŞMALARIN YAPILAMASINI SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR. İLGİLİ ALANLARINDA KESİN SONUÇLARIN ALINMASI ŞEKLİNDEKİ ÜSTÜN BÜTÜNLÜK ÖZELLİĞİNİ YAŞATIR.

ANTİ OBSEDÖR ŞİXİZİX OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ YOK EDİLMESİ ÇALIŞMALARINI YAPAN, ONLARA DAİR BÜTÜN ALANLARI İÇİN ÖZEL ŞİXİZİX YOK ETME ÇALIŞMALARINI YAPILANDIRAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

BAŞ OBSEDÖRÜ YOK EDEN ŞİXİZİX OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
BAŞ OBSEDÖRÜN YOK EDİLMESİ İLE İLGİLİ OLARAK ÇALIŞAN VE ONUN BÜTÜN YAPISAL VE FORMSAL ÖZELLİKLERİNE HAKİM OLARAK KENDİ ÖZELLİKLERİNİ AYRI AYRI YOK ETMEK İÇİN KENDİSİNDE OLUŞUMLAR MEYDANA GETİREN,ÖZEL SALDIRILAR DÜZENLEYEN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

BAŞ OBSEDÖRÜN VARLIKSAL ALANA BÜTÜN ETKİLERİNİ YOK EDEN ŞİXİZİX OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
BAŞ OBSEDÖRÜN BÜTÜN ETKİLERİNİ VE VARLIKSAL ALANA DAİR, ŞİXE DAİR ETKİLERİNİ SONLANDIRAN, ONUN BÜTÜN İLETİŞİM KAYNAKLARINI VE METODLARINI YOK EDEN, ÇARESİZ VE YALNIZ BAŞINA VE HİÇ BİR ALAN ETKİ EDEMEZ HALE GETİRMEKLE İLGİLİ OLARAK YAPILANAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ŞİXİZİX TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
OBSEDÖR SORUNLAR YÜZÜNDEN YAPISINDA SORUNLAR OLMUŞ BÜTÜN ALANLARIMIZA DAİR ÖZEL BAKIM VE SAĞLIK ÇALIŞMALARI YAPAN, BÜTÜN ENERJİLERİMİZİ VE YAPILARIMIZI BU ANLAMDA TEDAVİ EDEN ŞİXİZİX GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ ŞİXİZİX OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
BÜTÜN OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ ANTİSİNİ ORTAYA ÇIKARARAK ŞİXİZİX ÖZELLİĞİ İLE YAPILANDIRIP ONLARIN YOK EDİLMESİ İLE İLGİLİ OLARAK ÇALIŞMALAR YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.