ŞİXETEX YAPILANMASI

ŞİXETEX YAPILANMASI

ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN BİLGİLERİNİN TOPLAMINDAN KENDİSİNE ÖZEL BİR YAPTIRIM VE UYGULATMA ÖZELLİĞİ ORTAYA ÇIKARAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ BU GÜCÜN KIRMIZI ÇİZGİ YASAKLARININ HER BİRİNİN UYGULANMASI İLE İLGİLİ OLARAK YAPILANDIRILMASI ŞEKLİNDE ÇALIŞMASINI SAĞLAR VE HER BİR KIRMIZI ÇİZGİ YASAĞI İÇİN, 1. ŞİXETEX, 2. ŞİXETEX ŞEKLİNDE YAPILANMALAR SAĞLAYARAK, BÜTÜN YASAK BİLGİLERİNİN EN VE BAŞARILI ŞEKİLDE YERİNDE UYGULAMALARINI YAPMASI İÇİN GEREKEN ŞEKİLDE ÜSTÜN ÖZELLİKLERİNİ YAPILANDIRIR.

ANTİ OBSEDÖR ŞİXETEX OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ YOK EDİLMESİ ÇALIŞMALARINI YAPAN, ONLARA DAİR BÜTÜN ALANLARI İÇİN ÖZEL ŞİXETEX YOK ETME ÇALIŞMALARINI YAPILANDIRAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

BAŞ OBSEDÖRÜ YOK EDEN ŞİXETEX OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
BAŞ OBSEDÖRÜN YOK EDİLMESİ İLE İLGİLİ OLARAK ÇALIŞAN VE ONUN BÜTÜN YAPISAL VE FORMSAL ÖZELLİKLERİNE HAKİM OLARAK KENDİ ÖZELLİKLERİNİ AYRI AYRI YOK ETMEK İÇİN KENDİSİNDE OLUŞUMLAR MEYDANA GETİREN,ÖZEL SALDIRILAR DÜZENLEYEN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

BAŞ OBSEDÖRÜN VARLIKSAL ALANA BÜTÜN ETKİLERİNİ YOK EDEN ŞİXETEX OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
BAŞ OBSEDÖRÜN BÜTÜN ETKİLERİNİ VE VARLIKSAL ALANA DAİR, ŞİXE DAİR ETKİLERİNİ SONLANDIRAN, ONUN BÜTÜN İLETİŞİM KAYNAKLARINI VE METODLARINI YOK EDEN, ÇARESİZ VE YALNIZ BAŞINA VE HİÇ BİR ALAN ETKİ EDEMEZ HALE GETİRMEKLE İLGİLİ OLARAK YAPILANAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ŞİXETEX TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
OBSEDÖR SORUNLAR YÜZÜNDEN YAPISINDA SORUNLAR OLMUŞ BÜTÜN ALANLARIMIZA DAİR ÖZEL BAKIM VE SAĞLIK ÇALIŞMALARI YAPAN, BÜTÜN ENERJİLERİMİZİ VE YAPILARIMIZI BU ANLAMDA TEDAVİ EDEN ŞİXETEX GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ ŞİXETEX OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
BÜTÜN OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ ANTİSİNİ ORTAYA ÇIKARARAK ŞİXETEX ÖZELLİĞİ İLE YAPILANDIRIP ONLARIN YOK EDİLMESİ İLE İLGİLİ OLARAK ÇALIŞMALAR YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.