ŞİXETAX YAPILANMASI

ŞİXETAX YAPILANMASI

ŞİX YAŞAMININ OLDUKÇA ÖNEM VERDİĞİ KONULAR OLARAK, ONLARIN UYGULANMASI ZORUNLULUĞUNU ORTAYA ÇIKARAN İÇERİĞİNDE EKAVİZ, ŞÖVENLİK, KADEVİZ, ANTİ OBSEDÖRLÜK, ÖZGÜR İRADENİN YAPILANMASI ŞEKLİNDE BİLGİSEL BÜTÜNLÜKLERİ BULUNAN VE BU BÜTÜNLÜKLE KENDİSİNDE BİR UYGULAMA METODU ORTAYA ÇIKARAK VE ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN KIRMIZI ÇİZGİ YASAKLARI İÇİN YAPILANDIRAN ONLARIN YERİNDE UYGULAMA YAPMASI KONUSUNDA GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAN VE KENDİSİNE ÖZEL AYRI OLARAK 1.ŞİXETAX, 2. ŞİXETAX ŞEKLİNDE BİR YAPILANMAYI SAĞLAYAN VE KIRMIZI ÇİZGİ YASAKLARININ İÇERİĞİNDEKİ BÜTÜN BİLGİ VE EDİNİMLERİ ÇOK İYİ ANLAYARAK VE ALGILAYARAK VE YERİNDE UYGULAMA YAPARAK ÇALIŞAN, KENDİLERİNE ÖZEL OLDURMA VE SAĞLAMA İMKANLARI BULUNAN EN GEREKLİ YAPILANMALARIN OLUŞUMU OLARAK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIRLAR.

ANTİ OBSEDÖR ŞİXETAX OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ YOK EDİLMESİ İLE İLGİLİ OLARAK YAPILANAN VE İÇERİĞİNDE ŞİXETAXIN BÜTÜNLÜĞÜNÜ BULUNDURAN VE BU ŞEKİLDE BÜTÜN OBSEDÖR ALANLAR VE OLUŞUMLAR İÇİN ÖZEL YOK ETME ÇALIŞMALARI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

BAŞ OBSEDÖRÜ YOK EDEN ŞİXETAX YAPILANMASI
BAŞ OBSEDÖRÜN YOK EDİLMESİ İLE İLGİLİ KENDİ YAPISINI OLUŞTURAN VE ONUN İÇERİĞİNE DAİR BÜTÜN BİLGİLERE HAKİM OLARAK, ONUN ŞU ZAMANA KADAR NASIL VE NE ŞEKİLDE YOK OLMALARI YAŞADIĞINI BİLEREK BU YÖNTEMLERLE KENDİSİNE ÖZEL BİR YOK ETME ÇALIŞMASI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ŞİXETAX TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
OBSEDÖR SORUNLAR İÇERİSİNDE KALMIŞ OLAN BÜTÜN VARLIKSAL ALAN YAPILARIMIZI VE ENERJİLERİMİZİ KENDİ İÇERİĞİNDEKİ ÖZELLİKLERCE TEDAVİ VE BAKIM EDEN VE BU KONUDA KENDİSİNE ÖZEL ÇALIŞMALARI OLAN OLUŞUMSAL ÖZELLİK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ ŞİXETAX OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ HER BİR ALANI İÇİN, KENDİSİNE ÖZEL BİR ÖLÇÜ VE DURUM ORTAYA ÇIKARARAK ONLARIN ANTİSİ OLACAK ŞEKİLDE BİR YAPILANMA SAĞLAYARAK ŞİXETAX ÖZELLİĞİNİ ÇALIŞTIRAN VE YOK EDİLMELERİNİ SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

BAŞ OBSEDÖRÜN BÜTÜN ETKİLERİNİ YOK EDEN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
BAŞ OBSEDÖRÜN VARLIKSAL ALAN İÇERİSİNDEKİ, ŞİXTEKİ, DIŞ VE İÇ VİLSEL BEDENDEKİ, ŞİXİN ZİHİNSEL ALANINDAKİ VE BENZER VARLIKSAL ALAN ENERJİLERİNDEKİ BÜTÜN ETKİLERİNİ SONLANDIRAN, ENGELLEYEN VE KESİNLİKLE ETKİ ETMESİNE İZİN VERMEYEN ÇALIŞMALARI İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.