LİXİL, ŞİX YAŞAMININ SİHİR, BÜYÜ, GİXXİ VE BENZER BİLGİLERİNİN TOPLAMINDAN OLUŞAN ÇOK GİZLİ YAPTIRIMSAL ÖZELLİĞİ

LİXİL, ŞİX YAŞAMININ SİHİR, BÜYÜ, GİXXİ VE BENZER BİLGİLERİNİN TOPLAMINDAN OLUŞAN ÇOK GİZLİ YAPTIRIMSAL ÖZELLİĞİ

ŞİX YAŞAMININ SİHİR, BÜYÜ, GİXXİ VE BENZER BİLGİLERİNİN TOPLAMINDAN OLUŞAN ÇOK GİZLİ YAPTIRIMSAL ÖZELLİĞİ OLARAK KENDİ YAPISINI OLUŞTURMAK İÇİN BENZER BİLGİLERDEN BÜTÜNLÜKLER OLUŞTURARAK GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARIN YAPILMASINI SAĞLAYAN VE BÜTÜN BİLGİLER İÇİN BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI DÜZENLEYEREK HEPSİNİN KENDİ ÇALIŞMALARINDA LİXİL ÖZELLİĞİNİ KULLANMASINI SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ OBSEDÖR LİXİL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARINI YOK ETMEK İÇİN YAPILANAN VE HEPSİ İÇİN AYRI AYRI YOK ETME ÇALIŞMALARI YAPAN, KENDİSİNE ÖZEL YOK ETME ÖZELLİKLERİ İLE BÜTÜN ANTİ OBSEDÖR ÇALIŞMALAR YAPAN BİLGİLER İÇİNDE BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI DÜZENLEYEREK GEREKEN ÇALIŞMALARI YAPAR.

BÜTÜN YAPTIRIMSAL ÖZELLİKLERİN LİXİL YAPILANMASI
ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN YAPTIRIMSAL ÖZELLİKLERİNİN AYRI BİR ŞEKİLDE YAPILANMASI ŞEKLİNDE ONLARIN LİXİL ÖZELLİĞİ İLE YAPILANDIRILMASI SÖZ KONUSU EDİLEREK, İLGİLİ OLDUKLARI ALANLARA DAİR ÇALIŞMALAR YAPMASI SAĞLANIR. YANİ KENDİ YAPTIRIMSAL ÖZELLİĞİNİN AYNISINDAN BİRDE LİXİL ÖZELLİKLİ OLANI YAPILANDIRILIR VE HEM KENDİ YAPTIRIMSAL ÖZELLİĞİ ÇALIŞIRKEN BİRDE LİXİL ÖZELLİKLİ OLAN GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR. BÜTÜN YAPTIRIMSAL ÖZELLİKLERDEN İHTİYAÇ ORANINDA LİXİL ÖZELLİKLİ OLANLARI YAPILANDIRILIR.