ŞİXONVA YAPILANMASI

ŞİXONVA YAPILANMASI

ŞİXİN BÜTÜN ÜNVANLARININ BİLGİLERİNİN TOPLAMINDAN BİR BÜTÜNLÜK MEYDANA GETİREREK KENDİ YAPISINI OLUŞTURAN VE BU YAPILANMAYI KIRMIZI ÇİZGİ YASAKLARI İÇİN AYRI BİR UYGULAMA ALANI OLUŞTURMAK ŞEKLİNDE ÇALIŞTIRAN, BÜTÜN KIRMIZI ÇİZGİ YASAKLARI İÇİN AYRI OLARAK 1. ŞİXONVA, 2. ŞİXONVA ŞEKLİNDEKİ YAPILANMALARI İLE İÇERİĞİNDEKİ BÜTÜN BİLGİLERİ VE YERİNDE UYGULAMALARI KENDİSİNE ÖZEL ÇALIŞMA SİSTEMİ İLE SAĞLAYAN, KENDİ YAPISI İTİBARI İLE ŞİXİN DİREK OLARAK UYGULAMA YAPMASI ŞEKLİNDE ÜSTÜN ÖZELLİKLERİ KENDİ YAPISINDA BULUNDURAN, BÜTÜN MERKEZSEL ÜNVANLARIN ETKİSİ İLE İLGİLİ ALANLARI ÜSTÜN ETKİLEME ÖZELLİKLERİ BULUNAN ŞİXONVA YAPILANMASI GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

ANTİ OBSEDÖR ŞİXONVA OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ YOK EDİLMESİ İÇİN ÇALIŞAN VE KENDİSİNE ÖZEL BÜTÜN OBSEDÖR ALANLAR İÇİN YOK ETME ÇALIŞMALARI YAPAN, ŞİXONVANIN BÜTÜN İÇERİĞİNİ ANTİ OBSEDÖRLÜK ÜZERİNE KULLANARAK ÇALIŞTIRAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

BAŞ OBSEDÖRÜ YOK EDEN ŞİXONVA ÖZELLİĞİ
BAŞ OBSEDÖRÜN BÜTÜN İÇERİĞİNE VE DURUMUNA HAKİM OLARAK ONUN KENDİ FORMSAL YAPISINI SONLANDIRMAK İÇİN ÇALIŞAN, KONU İLE İLGİLİ BÜTÜN BİLGİLERE VE EDİNİMLERE SAHİP OLAN ŞİXONVA GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

ANTİ ŞİXONVA ÖZELLİĞİ
BÜTÜN OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARI İÇİN ONLARIN ANTİSİ OLACAK ŞEKİLDE ÖZEL YAPILANMALAR MEYDANA GETİREREK KENDİSİNDE ŞİXONVA ÖZELLİĞİNİ ÇALIŞTIRIP YOK ETME ÇALIŞMALARI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

ŞİXONVA TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
OBSEDÖR SORUNLAR YÜZÜNDEN YAPISI DEĞİŞMİŞ OLAN BÜTÜN ENERJİLERİMİZİ VE ALANLARIMIZI KENDİ YAPISI GEREĞİNCE ÜSTÜN TEDAVİ EDEBİLME ÖZELLİKLERİNİ ORTAYA ÇIKARAN VE BÜTÜN ALANLAR İÇİN GEREKEN ÇALIŞMALARI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

BAŞ OBSEDÖRÜN BÜTÜN ETKİLERİNİ YOK EDEN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
BAŞ OBSEDÖRÜN VARLIKSAL ALAN İÇERİSİNDEKİ, ŞİXTEKİ, DIŞ VE İÇ VİLSEL BEDENDEKİ, ŞİXİN ZİHİNSEL ALANINDAKİ VE BENZER VARLIKSAL ALAN ENERJİLERİNDEKİ BÜTÜN ETKİLERİNİ SONLANDIRAN, ENGELLEYEN VE KESİNLİKLE ETKİ ETMESİNE İZİN VERMEYEN ÇALIŞMALARI İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.