ŞİXAAL, ŞİXONVA, ŞİXETAX, TEBZATLIK, KIRMIZI ÇİZGİ YASAĞI, ODENAL, TOBETA ÖZELLİKLERİNİN BÜTÜNLÜĞÜNDEN OLUŞAN ÖZELLİĞİ

ŞİXAAL, ŞİXONVA, ŞİXETAX, TEBZATLIK, KIRMIZI ÇİZGİ YASAĞI, ODENAL, TOBETA ÖZELLİKLERİNİN BÜTÜNLÜĞÜNDEN OLUŞAN ÖZELLİĞİ

ŞİXONVA, ŞİXETAX, TEBZATLIK, KIRMIZI ÇİZGİ YASAĞI, ODENAL, TOBETA ÖZELLİKLERİNİN BÜTÜNLÜĞÜNDEN OLUŞAN ÖZELLİĞİ OLARAK YAPILANAN VE KENDİ İÇERİĞİNE UYGUN BAŞKA BİLGİLERDE GEREKİYORSA EKLEYEN VE TAMAMEN KIRMIZI ÇİZGİ YASAKLARININ İÇERİKLERİNİN EN İYİ VE SAĞLAM BİR ŞEKİLDE, KOŞULSUZ VE ŞARTSIZ YERİNDE UYGULAMA YAPABİLMESİ İÇİN YAPILANAN, ONLARIN UYGULANMASI İLE İLGİLİ YÜKSEK YAPTIRIMSAL ÖZELLİKLERİ ORTAYA ÇIKARAN VE HER BİR KIRMIZI ÇİZGİ YASAĞI İÇİN AYRI OLARAK 1. ŞİXAAL, 2. ŞİXAAL ŞEKLİNDE BİR YAPILANMAYI MEYDANA GETİREREK ÇALIŞMALAR YAPILMASINI SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ OBSEDÖR ŞİXAAL OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ YOK EDİLMESİ İÇİN ÇALIŞAN VE BÜTÜN OBSEDÖRLER VE ALANLARI İÇİN AYRI OLARAK YOK ETME ÇALIŞMALARI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

BAŞ OBSEDÖRÜ YOK EDEN ŞİXAAL OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
BAŞ OBSEDÖRÜN YOK EDİLMESİ İLE İLGİLİ OLARAK ÇALIŞAN VE ONUN BÜTÜN FORMSAL YAPISININ EN İYİ VE HIZLI ŞEKİLDE YOK EDİLMESİ İÇİN GEREKEN BÜTÜN EDİNİMLERİ KENDİSİNDE BULUNDURAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

BAŞ OBSEDÖRÜN BÜTÜN ETKİLERİNİ YOK EDEN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
BAŞ OBSEDÖRÜN VARLIKSAL ALAN İÇERİSİNDEKİ, ŞİXTEKİ, DIŞ VE İÇ VİLSEL BEDENDEKİ, ŞİXİN ZİHİNSEL ALANINDAKİ VE BENZER VARLIKSAL ALAN ENERJİLERİNDEKİ BÜTÜN ETKİLERİNİ SONLANDIRAN, ENGELLEYEN VE KESİNLİKLE ETKİ ETMESİNE İZİN VERMEYEN ÇALIŞMALARI İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ ŞİXAAL OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ YOK EDİLMESİ İLE İLGİLİ OLARAK ANTİ ÖZELLİKLER GÖSTEREN ŞİXAAL OLARAK YAPILANARAK HEPSİNİN BULUNDUĞU YERDEN YOK EDİLMESİ ŞEKLİNDEKİ ÜSTÜN ANTİ ÖZELLİKLERİNİ YAPILANDIRAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

ŞİXAAL TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
OBSEDÖR SORUNLAR YÜZÜNDEN YAPISI DEĞİŞMİŞ VE İÇERİĞİNDE OBSEDÖR ETKİLERİ BULUNDURAN BÜTÜN ALANLARA ÖZEL BAKIMLAR VE TEDAVİLER YAPAN VE ONLARI OLMASI GEREKEN DURUMLARINA GETİREN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.