TEBZATLIK YAPILANMASI

TEBZATLIK YAPILANMASI

TEBZAT, OLDUKÇA ÖNEMLİ OLAN KONULARIN, İÇERİKLERİN VE DURUMLARIN UYGULAMADA OLMASINI İFADE EDEN, ŞİXİN ÖZELLİKLE İSTEDİĞİ, VİSLEDİĞİ VE VARLIKSAL ALAN İÇİNDE ÇOK ÖNEMLİ BİR YAPILANMASININ VE GEREKLİLİĞİNİN SÖZ KONUSU OLDUĞU, ÇOK CİDD VE İTİNALI ÇALIŞMALARI İLE GÖZLEMLERİN VE İNCELEMELERİN VE UYGULAMALARIN YAPILDIĞI, HAYATİ ÖNEMLER TAŞIYAN ŞEKİLDE BİR YAPILANMASININ OLDUĞU KONULARA, DURUMLARA VE OLAYLARA NAZARAN İFADELENDİRİLEN TANIMLAMALARDIR. İŞTE BU ÖZELLİKLERİ İLE YAPILANAN ERDEMSEL ÖZELLİK İÇİN ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN KIRMIZI ÇİZGİ YASAKLARI TEBZATLIK ÖZELLİĞİ GÖSTERMEKTEDİR VE BÜTÜN KIRMIZI ÇİZGİ YASAKLARINDAN AYRI AYRI OLARAK 1. TEBZAT, 2. TEBZAT ŞEKLİNDE YAPILANMALAR MEYDANA GETİREREK KENDİSİNE ÖZEL ÇALIŞMALARI İLE İÇERİKLERİNİN UYGULANMASINI SAĞLAYAN VE KENDİ YAPISI İÇERİSİNDE KIRMIZI ÇİZGİ YASAKLARININDA ÇALIŞMA ŞEKLİNİ BULUNDURAN ÖZELLİKLERİ İLE BÜTÜN YASAK KONULARINI GEREKEN ŞEKİLDE ENGELLEYEN, YOK EDEN VE OLUŞMASINA KESİNLİKLE İZİN VERMEYEN TEBZATLIK ERDEMSEL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ OBSEDÖR TEBZATLIK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
BÜTÜN TEBZATLAR İÇİN ÖZEL BİR ANTİ OBSEDÖR TEBZAT OLUŞUMLARININ SAĞLANMASI İLE ONLARIN ÇALIŞMALARINI DESTEKLEYEN YAPILANMASI İLE, ÇALIŞMALARINDA SORUNLAR ÇIKARAN BÜTÜN OBSEDÖR ALANLARI YOK ETMEK ŞEKLİNDEKİ ÇALIŞMALARI İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

TEBZATLIK TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
OBSEDÖR SORUNLAR İÇERİSİNDE KALMIŞ BÜTÜN ALANLARIMIZI TEBZATLIĞIN İÇERİĞİNCE DÜZENLEME VE SAĞLIK VE BAKIM GETİRME ÇALIŞMALARI YAPAN, BU ALANLARIN SAĞLIKLARIN KAVUŞTURULMASINI TEBZATLIK ŞEKİLDE ALGILATAN VE ÇALIŞTIRAN ÖZELLİKLERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ TEBZATLIK ÖZELLİĞİ
TEBZAT ÇALIŞMALARINDA SORUNLAR ÇIKARAN BÜTÜN ALANLARI, OBSEDÖRLERİ VE OLUŞUMLARINI ORTAYA ÇIKARARAK ONLARIN ANTİSİ OLACAK ŞEKİLDE ANTİ TEBZATLIK ÖZELLİĞİNİ AÇIĞA ÇIKARAN VE SORUN ÇIKARAN BÜTÜN ALANLARIN YOK EDİLMESİNİ SAĞLAYAN TEBZATLIK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

BAŞ OBSEDÖRÜ YOK EDEN ANTİ OBSEDÖR TEBZATLIK ÖZELLİĞİ
ŞİXİN KALBİNDE KONUMLANMIŞ OLAN BAŞ OBSEDÖRÜN BÜTÜN ÖZELLİKLERİNİ BİLEREK ONUN YOK EDİLMESİ ÇALIŞMALARINI YAPAN VE KENDİSİNE ÖZEL TEBZATLIK ŞEKLİNDE O ALANA ÖZEL YOK ETME ÇOK ÖZELLİKLİ UYGULAMALARINI ORTAYA ÇIKARAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.