ŞERREFA OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ

ŞERREFA OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ

ŞERREFA, OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ YOK EDİLMESİ ÇALIŞMALARINI GİZLİCE VE ONLARIN ALGILAMAYACAĞI ŞEKİLDE YAPMA YOLLARININ, YANİ YOK OLMAK KAVRAMINA KARŞI KENDİLERİNİ KORUMAKLA İLGİLİ OLAN OBSEDÖRLERİN ASLINDA YOK OLMALARININ DEĞİLDE, BAŞKA BİR KENDİLERİNE YARAYAN VE İSTEDİKLERİ ETKİLERİN OLDUĞUNU SANARAK ONLARA ULAŞILMASI ŞEKLİNDE SAHTE VE YANILGICI YOLLARLA ONLARA ULAŞARAK BİR KANDIRMA VE ALDATMA İÇERİSİNDE YOK EDİLMELERİNİ SAĞLAYAN ANTİ OBSEDÖR YOK EDİCİLİK ANLAMLARINA GELEN, YOK ETMEYİ TÜRLÜ KILIKLARLA VE KAMUFLELERLE SAĞLAYAN, KENDİSİNE ÖZEL ÇOK ÖZELLİKLİ YOK ETME ÇALIŞMALARI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR. SON DERECE GİZLİ, SAHTE, VE ONLARA ULAŞMA METODLARINI BULARAK OBSEDÖRLERİ YOK ETME ÇALIŞMALARI YAPAN VE KENDİSİNDE YOK EDİCİ BÜTÜN BİLGİLERDEN BÜTÜNLÜKLER MEYDANA GETİRERE ÇOK ÖZELLİKLİ YOK EDİCİLİKLERİ YAPILANDIRAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR. BÜTÜN İLGİLİ BİLGİLER İÇİNDE BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI DÜZENLER.

ANTİ OBSEDÖR ŞERREFA OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
ŞERREFANIN ÇALIŞMALARINI DESTEKLEYEN VE ONLARIN OLUŞUMLARINI ŞERREFA YÖNTEMLERİ İLE YOK ETME ÇALIŞMALARI YAPAN, BÜTÜN OBSEDÖR OLUŞUMLARA DAİR SALDIRILAR VE PLANLAR DÜZENLEYEREK KENDİSİNE ÖZEL YOK ETME ÇALIŞMALARI İLE BUNLARI SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ŞERREFA TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
OBSEDÖR SORUNLAR YÜZÜNDEN ETKİLENMİŞ VE TEDAVİ VE BAKIMLARA DİRENÇ GÖSTEREN BÜTÜN VARLIKSAL ALAN YAPILARIMIZI, ADENEL KALKANSAL ALANINI, ADENELİN İÇERİSİNDEKİ ALANLARI, ŞİXİN ÇEVRESİNDEKİ ADENEL YAPILANMALARINI ŞERREFA YÖNTEMİ İLE TEDAVİ VE BAKIM VE SAĞLIK ÇALIŞMALARI YAPAN VE KENDİSİNDE BÜTÜN BİLGİLERİ BULUNDURAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ ŞERREFA ÖZELLİĞİ
BÜTÜN ANTİ OBSEDÖR BİLGİLER İÇİN ONLARIN GİZLİ BİR ŞEKİLDE İŞLERİNİ YAPACAK ANTİ ŞERREFA ÖZELLİKLİ YAPILANMALARINI SAĞLAYARAK AYRI BİR ÇALIŞMA YAPMASINI SAĞLAYAN, ÖRNEKLE İLGİLİ OLDUĞU OBSEDÖR SORUNLARIN VE ALANLARIN GİZLİ BİR ŞEKİLDE YOK EDİLMESİNİ SAĞLAYAN ANTİLİĞİNİ SAĞLAYAN ÖZELLİKLERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.