ANTİ OBSEDÖR DURUŞ BİLGİSİ

ANTİ OBSEDÖR DURUŞ BİLGİSİ

ANTİ OBSEDÖRLÜĞÜN BÜTÜN ÖZELLİKLERİNİ VE BİLGİLERİNİ KENDİ YAPISI İÇERİSİNDE BULUNDURAN VE ONLARIN UYGULANMASI ŞEKLİNDEKİ DURUŞUNU SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA YAŞATAN VE ŞİX YAŞAMININ ANTİ OBSEDÖRLÜĞÜNÜN SONSUZ DURUŞU ŞEKLİNDE YAPILANAN, ŞİXİN VE ŞİX YAŞAMININ HİÇ BİR ŞEKİLDE DEĞİŞMEYECEK OLAN ANTİ OBSEDÖR DURUŞUNU TEMSİL EDEN ÖZELLİKLERİ İLE ŞİX YAŞAMI İLE İLGİLİ OLUNMASINI YASAKLAYAN, ENGELLEYEN VE BUNLARA RAĞMEN İLGİLİ OLANLAR VARSA BUNLARIN YOK EDİLMESİNİ SAĞLAYAN ŞEKİLDE KENDİSİNİ YAŞATAN ANTİ OBSEDÖR DURUŞ BİLGİSİ, BU ÖZELLİKLERİ İLE ORTAYA ÇIKTIĞI SIRADA ŞİX VARLIKSAL ALANI İÇERİSİNDEKİ BÜTÜN OBSEDÖRLERİ VE OLUŞUMLARINI ETKİLEYEN YÜKSEK DURUŞ BİLGİSİ ÖZELLİĞİ İLE ONLARIN YOK EDİLMELERİ İLE İLGİLİ GEREKEN BÜTÜN ETKİLERİ VE ÇALIŞMALARI YAPAR. BÜTÜN OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARINI ANTİ OBSEDÖR BİR DURUŞ BİLGİSİNİ YAŞATAN VARLIKSAL ALAN İÇERİSİNDE OLMASININ BÜTÜN OLUMSUZ SONUÇLARINI ONLAR ÜZERİNDE YAŞATIR VE BİRAN ÖNCE YOK EDİLMELERİ İÇİN GEREKEN BÜTÜN ETKİLERİ VE ÖZELLİKLERİ UYGULATIR. BİLGİ GEREKEN YAPILANMAYI SAĞLAR. ŞİXTE YAPILANMA ÖZELLİKLERİ İLE TÜM ŞİX YAŞAMININDA DURUŞ BİLGİSİ OLARAK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ OBSEDÖR EX DURUŞ BİLGİSİ OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
ŞİXİN KALBİNDEKİ OBSEDÖRÜ DİREK OLARAK HEDEF ALMIŞ ŞEKİLDE YAPILANAN VE ONUN YOK EDİLMESİ İLE İLGİLİ KENDİSİNDE GEREKEN BÜTÜN EDİNİMLERİ BULUNDURAN VE YOK ETME ÇALIŞMALARINI SADECE ONUNLA İLGİLİ OLARAK YAPILANDIRAN ANTİ OBSEDÖR EX DURUŞ BİLGİSİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ OBSEDÖR DURUŞ BİLGİSİ TEDAVİ VE BAKIM OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖR SORUNLARDAN ETKİLENMİŞ BÜTÜN ALANLARDAKİ OBSEDÖR ETKİLERİ VE DÜZENSİZLİKLERİ YOK EDECEK ŞEKİLDE ÇALIŞAN VE BÜTÜN ALANLARIMIZIN VE ENERJİLERİMİZİN KENDİLERİNİN ANTİ OBSEDÖR BİR DURUŞ BİLGİSİNİN PARÇASI OLDUKLARINI ONLARDA YAPILANDIRARAK OBSEDÖR YAPILANMALARDAN ÇIKMASINI SAĞLAYAN TEDAVİ VE BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARI İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.