OVVO ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

OVVO ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

OVVO, SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA VAR OLMAYA, SONSUZLUK BOYUNCA VAR OLMANINI YOLLARINI BULMUŞ VE BUNU YAŞAMAYA VE YAŞATMAYA VERİLEN İSİMDİR. OVVO, SONSUZ ZAMANLARIN SONSUZ VE HEP VAR OLMA ÖZELLİKLERİNİ TANIMLAYAN VE ŞİX YAŞAMININ KENDİ ÖZELLİĞİ OLARAK YAPILANDIRILAN ERDEMSEL ÖZELLİĞİDİR. ŞİX YAŞAMI SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA NASIL YAŞAMASI GEREKTİĞİNİ, AMACINI, NEDENLERİNİ, SİHRİL VE DURUŞ BİLGİLERİNİ ORTAYA ÇIKARMIŞ VE BUNU YAPILANDIRMIŞ VE ANTİ OBSEDÖR ÖZELLİKLERİ İLE BU SONSUZLUĞUNA HİÇ BİR ZARAR GELMEYECEĞİNİ KANITLANMIŞ YAŞAMSAL BİR ALANDIR, ÖZELLİKTİR VE OVVO ÖZELLİĞİ, ŞİX YAŞAMININ SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA HEPLİĞİNİ YAPILANDIRMA ÖZELLİKLERİ VE SAĞLAMLAŞTIRMA, İSPATLAMA VE YAŞATMA ÖZELLİKLERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR. OVVOLUĞUN KENDİSİNE ÖZEL ORTAYA ÇIKAN ÇOK ÖZELLİKLİ YAPILANMALARI İLE ŞİX YAŞAMINDA GEREKEN ŞEKİLDE KULLANILIR.

ANTİ OBSEDÖR OVVO OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ EN ÇOK RAHATSIZ OLDUĞU KONU OLAN SONSUZ VAR OLMAK, YANİ OVVOLUK İÇERİĞİ BAKIMINDAN OBSEDÖR BÜTÜN ALANLARI DİREK OLARAK YOK ETME ÖZELLİĞİNİ KENDİ YAPISINDA BULUNDURMAKTADIR VE BÜTÜN OBSEDÖRLER İÇİN OBSEDÖR OLUŞUMLAR İÇİN OVVOLUĞUN İÇERİĞİNDEN ONLARIN YOK EDİLMESİNE DAİR ÇOK ÖZELLİKLİ ÜSTÜN YAPILANMALAR MEYDANA GETİRİLEREK GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞMASI SAĞLANIR. BÜTÜN OBSEDÖRLER VE ALANLARI İÇİN ÖZEL ANTİ OBSEDÖR OVVO OLUŞUMU HAZIRLANIR VE GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR.

OVVO TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
OVVOLUĞUN İÇERİĞİNCE İLGİLİ OLDUKLARI ALANLARA DAİR ÖZEL VE BAKIM VE TEDAVİ UYGULAMALARI İLE OBSEDÖR SORUNLAR İÇERİSİNDE BULUNAN BÜTÜN ALANLARIMIZI, ENERJİLERİMİZİ BU SORUNLARDAN KURTARMAK İÇİN KENDİSİNE ÖZEL ÇALIŞMALARI İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR. OVVO SAĞLIK VE TEDAVİ ÖZELLİKLERİ İLE İLGİLİ BÜTÜN ALANLARDA ÇALIŞMASI İÇİN YAPILANDIRILIR.