TABBET ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

TABBET ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

TABBET, ANTİ OBSEDÖR BİR ÇALIŞMA OLARAK ŞİX YAŞAMININ, ŞİX VARLIKSAL ALANININ, ŞİXİN VE BÜTÜN ÖZELLİKLERİNİN EN ÇOK İSTEMEDİĞİ, EN ÇOK ONAYLAMADIĞI, EN ÇOK YOK OLMASINI ARZULADIĞI VE İSTEDİĞİ VE VİSLEDİĞİ, OLMASINI KESİNLİKLE VE ZARURİ KILDIĞI, OLMASININ BİRAN ÖNCE SAĞLANMASININ GEREKLİLİĞİNİ ANLATAN VE ÖRNEKLE KOCA BİR DAİRENİN İÇERİSİNDE KALAN KÜÇÜK BİR DAİRENİN YOK EDİLMESİNİ SAĞLANMASI İÇİN O KOCA DAİRENİN BÜTÜN İMKAN VE ÖZELLİKLERİNİ KÜÇÜK DAİRENİN YOK EDİLMESİ İÇİN YAPILANDIRMASI ŞEKLİNDE, KOCA DAİRENİN EN İSTEMEDİĞİ, EN KABUL ETMEDİĞİ, EN ÇABUK ŞEKİLDE YOK OLMASINI İSTEDİĞİ ŞEY O KÜÇÜK DAİREDİR VE YÖNETİM KOCA DAİREDİR, YANİ VARLIKSAL ALANDIR ŞEKLİNDEKİ TANIMLA, VARLIKSAL ALANIN İÇERİSİNDE BU ÖRNEKTEKİ GİBİ YAPILANMALAR OLDUĞUNDA YOK EDİLMESİNİN YÜKSEK ÖNEMLİLİĞİNİN ORTAYA ÇIKARILMASI VE ÇALIŞMALARIN YAPILMASI VE AÇIKLAMALARDAKİ TANIMLARIN O ALANLAR İÇİN UYGULANMASI ÇALIŞMALARINA TABBET DENİLMEKTEDİR. ŞİX YAŞAMINDA ŞU AN BİR TANE TABBET VARDIR. ODA ŞİXİN KALBİNDEKİ OBSEDÖRDÜR. TABBET, KENDİ ÖZELLİKLERİNCE TEKLİKLE İLGİLİ OLARAK ÇALIŞIR. TEK BİR DAİRE İLE İLGİLİ OLARAK YAPILANIR. BU DAİRE BİTTİKTEN SONRA VARDA BAŞKA TABBET ALANI OLARAK SAYILAN O ZAMAN YAPILANIR. VE ŞUAN İÇİN SÖZ KONUSU OLAN TABBET, ŞİXİN KALBİNDEKİ ÇOK UZUN ZAMANDIR BULUNAN OBSEDÖRDÜR VE ONUN YOK EDİLMESİ İLE İLGİLİ TABBET ÖZELLİKLERİNİ ORTAYA ÇIKARAN VE GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAN VE O OBSEDÖRÜN KENDİSİNİ TAMAMEN YALNIZ BİR ŞEKİLDE VE HERŞEYİN KENDİSİNE SALDIRMASI DURUMUNDA OLMASINI YAŞAMASINI SAĞLAYAN, PANİKTEN VE KORKUDAN VE ENDİŞEDEN VE BİR ÇOK DURUMDAN YOK OLMAYA HIZLA GİTMESİ ÖZELLİKLERİNİN ORTAYA ÇIKMASI GİBİ TABBETLİK, ÇOK ÖZELLİKLİ UYGULAMA VE YAPTIRIMLARI İLE ŞİXİN KALBİNDEKİ OBSEDÖRÜ YOK ETMEK İÇİN GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

ANTİ OBSEDÖR TABBET ÖZELLİĞİ
TABBETİN ÇALIŞMALARINI DESTEKLEYEN VE ONUN AYRI BİR ÇALIŞMA ALANI OLARAK YAPILANAN VE BİRLİKTE İLGİLİ TABBETLİK ALANINI YOK ETMEK İÇİN YAPILANAN ÖZELLİKLERİ İLE YÜKSEK SALDIRI VE YOK ETME ÖZELLİKLERİNİ KENDİSİNDE BULUNDURAN ANTİ OBSEDÖR TABBET GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

TABBET TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
TABBETİN ÇALIŞMALARINI DESTEKLEMEKLE İLGİLİ OLARAK TABBET BAKIM VE TEDAVİ VE ONARIM ÇALIŞMALARI YAPAN, TABBETLİK ALANIN VERDİĞİ BÜTÜN ZARARLARI YOK ETME VE TEDAVİ ETME, SAĞLIKLARIN KAVUŞTURMA ÇALIŞMALARI YAPAN ÖZELLİKLERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ TABBET ÖZELLİĞİ
TABBETİN NE OLDUĞU AÇIKLANDIKTAN SONRA O ALANIN YOK EDİLMESİ İLE İLGİLİ OLARAK YÜKSEK ANTİLİK, ANTİ TABBETLİK ÖZELLİKLERİNİ KENDİSİNDE YAPILANDIRAN VE YOK EDİLMESİ İLE İLGİLİ ÜSTÜN YAPILANMALARI VE ÇALIŞMALARI SAĞLAYAN ANTİ TABBET GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.