KAZERENÇ ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

KAZERENÇ ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

KAZERENÇ, ANTİ OBSEDÖR BİR ÇALIŞMA OLARAK ŞİXİN KALBİNDEKİ ÇOK UZUN ZAMANDIR BULUNMA ÖZELLİKLERİ GÖSTEREN OBSEDÖRLERİN BÜTÜN DİRENÇLERİNİ VE KENDİSİNİN YOK EDİLMESİNDEN KORUMASINI ÖNLEYEN DİRENÇ KIRICI VE BÜTÜN ÇALIŞMALARINI YOK EDİCİ ÖZELLİKTE YAPILANMALARA VERİLEN İSİMDİR. BU OBSEDÖRÜN BÜTÜN DİRENÇ VE KENDİSİNİ KORUMA YOLLARINI YOK ETME ÇALIŞMALARINA KAZERENÇ DENİLMEKTEDİR VE ONUNLA İLGİLİ KENDİSİNDE GEREKEN BÜTÜN EDİNİMLER VE BİLGİLER VE TECRÜBELERİ BULUNDURAN ERDEMSEL ÖZELLİK, İLGİLİ BÜTÜN BİLGİLER İÇİNDE BİLGİLSEL OLUŞUM ALANLARI DÜZENLEYEREK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ OBSEDÖR KAZERENÇ OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
ŞİXİN KALBİNDEK OBSEDÖRÜ KORUYAN BÜTÜN OLUŞUMLARLA İLGİLİ OLARAK ÖZEL KAZERENÇLER HAZIRLAYARAK ONLARI YOK ETME ÇALIŞMALARI YAPAN, HER YENİ VE ORTAYA ÇIKARDIĞI KENDİSİNİ KORUMA ÖZELLİKLERİNİN YAPISINI ÇOK İYİ BİLEN VE ONLARI YOK ETME ÖZELLİKLERİNDE OLAN ANTİ OBSEDÖR KAZERENÇLERİ HAZIRLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

KAZERENÇ TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
ŞİXİN KALBİNDEKİ OBSEDÖRÜN SEBEP OLDUĞU BÜTÜN OBSEDÖR SORUNLARI BULAN, BU OBSEDÖRÜN ETKİDE BULUNDUĞU BÜTÜN VARLIKSAL ALAN YAPILARIMIZI VE ENERJİLERİMİZİ KORUYARAK ONUNLA OLAN BAĞLANTILARINI VE ETKİLERİNİ YOK EDEN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ KAZERENÇ ÖZELLİĞİ
ŞİXİN KALBİNDEKİ OBSEDÖRÜN BÜTÜN ÖZELLİKLERİNİN ANTİSİ OLACAK ŞEKİLDE BİR YAPILANMA İÇERİSİNDE OLARAK ANTİ KAZERENÇ ÖZELLİKLERİNİ YAŞATAN VE ONLARI YOK ETMEKLE İLGİLİ OLARAK KENDİSİNDE GEREKEN BÜTÜN ANTİLİK ÖZELLİKLERİ YAŞATAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.