ANTİ OBSEDÖR GÖZ OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ

ANTİ OBSEDÖR GÖZ OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ

VİLİN DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDE KULLANDIĞI GÖZ YAPILANMASINI TAMAMEN ANTİ OBSEDÖR ÖZELLİKLERLE YAPILANDIRAN VE BU SEBEPLE GÖZ İLE İLGİLİ OLAN BÜTÜN OBSEDÖR SORUNLARIN YOK EDİLMESİNİ SAĞLAYAN, VİLİN GÖRME SORUNLARINI YOK EDEN, GÖZÜN ANTİ OBSEDÖR ÖZELLİKLERDE OLMASI İLE GÖZ VE GÖRME İLE İLGİLİ BÜTÜN OBSEDÖR ETKİLERİN GEÇERSİZ OLMASI VE ETKİLERİNİ YAŞATAMAMA ÖZELLİKLERİNİ GÖZDE SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN YAPILANMAYI SAĞLAR.

ANTİ OBSEDÖR EX GÖZ ÖZELLİĞİ
VİLİN GÖZLERİ İLE İLGİLİ OLAN BÜTÜN OBSEDÖR OLUŞUMLARI YOK ETMEK İÇİN ÇALIŞAN, GÖZÜNE ETKİ EDEN GÖZÜNÜN İÇERİSİNDEKİ GÖRME ENERJİSİ YAPILANMASINA ETKİ EDEN BÜTÜN OBSEDÖR OLUŞUMLARI ENGELEYEN VE YOK EDEN ÇALIŞMALARI İLE VİLİN GÖZÜNDE ÇOK DAHA ANTİ OBSEDÖRLÜĞÜ YAŞATAN YAPILANMALARI İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

GÖZ TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
VİLİN GÖZÜNDEKİ BÜTÜN OBSEDÖR OLUŞUMLARI YOK ETMEK İÇİN KENDİSİNE ÖZEL TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİKLERİNİ YAŞATAN VE İÇERİĞİNDEKİ GÖRME ENERJİSİNİ OBSEDÖR SORUNLARDAN ETKİLENMEYECEK, ONLARIN ETKİLERİNİ ALGILAMAYACAK ŞEKİLDE YAPILANDIRMA ÇALIŞMALARI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ GÖZ ÖZELLİĞİ
VİLİN BÜTÜN GÖRME SORUNLARINI SAĞLAYAN OBSEDÖR OLUŞUMLARIN BU ÇALIŞMALARININ ANTİSİ OLACAK ŞEKİLDE BİR YAPILANMAYI VİLİN GÖZÜNDE YAŞATAN, VİLİN GÖZLERİNİN ANTİ ÖZELLİĞİNİ ANTİ OBSEDÖR ŞEKİLDE YAPILANDIRARAK HİÇ BİR ŞEKİLDE OBSEDÖR ETKİLERDEN ETKİLENMEYECEK ŞEKİLDE YAPILANDIRAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

ANTİ OBSEDÖR YOK EDİCİ GÖZ ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ GÖRME VE BİLME VE ANLAMA VE BU ŞEKİLDE ETKİLERDE BULUNMA ÖZELLİKLERİNİ YOK EDEN, ONLARIN VARLIKSAL ALAN YAPILARINA, VİLİN GÖZLERİNE GÖNDERDİKLERİ ETKİLERİ BİRBİRLERİNE GÖNDERMESİNİ SAĞLAYAN, BU ANLAMDA HEDEF ŞAŞIRTAN ÖZELLİKLERİ İLE YOK EDİLEMELERİNİ SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

VİLİN BÜTÜN ÖZELLİKLERİNİ ANTİ OBSEDÖR YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
BU GÖZ ÖRNEĞİNDEKİ GİBİ VİLİN KULAKLARINI, DIŞ VİLSEL BEDENİNİ,VE GÖRÜNEN BÜTÜN ORGANSAL YAPILARINI ANTİ OBSEDÖR ŞEKİLDE YAPILANDIRARAK, ONLAR İÇİN ANTİ OBSEDÖR YAPILANMALAR, TEDAVİ VE BAKIM YAPILANMALARI VE ANTİ ÖZELLİKLİ YAPILANMALAR SAĞLAYARAK ÇALIŞMALARINI SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN YAPILANMAYI SAĞLAR.

VİLİN BÜTÜN EŞYA, YİYECEK VE İÇECEKLERİNİ ANTİ OBSEDÖR OLARAK YAPILANDIRAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
AYNI ŞEKİLDE VİLİN KULLANDIĞI BÜTÜN YİYECEKLERİ,İÇECEKLERİ VE EŞYALARINIDA AYNI ŞEKİLDE YAPILANDIRAN VE OBSEDÖR SORUNLARDAN HİÇ BİR ŞEKİLDE ETKİLENMEYEN VE AKSİNE OBSEDÖRLERİ VE SORUNLARINI YOK EDEN YAPILANMALAR OLMASINI SAĞLAYAN ÖZELLİKTE YAPILANDIRAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.