GÖXE ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

GÖXE ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

GÖXE, DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDEKİ VİLE ÖZEL BİR YAPILANMA ŞEKLİ OLARAK VARLIKSAL ALAN HAKİKATLERİNİ, BİLGİLERİN SONUÇLARI OLAN HAKİKATLERİ GÖSTERMEY, GÖRÜNMESİNİ VE FARK EDİLMESİNİ BİLİNMESİNİ SAĞLAYAN ERDEMSEL ÖZELLİKTİR. DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİ YAPILANMASINDAKİ İSTENMEYEN VE DÜZENLENEREK OLUMSUZLUKLAR YAŞATILMAYA ÇALIŞILAN BÜTÜN VİLİN GÖRMELERİNİ VE FARK ETMELERİNİ YOK EDEN ÇALIŞMALARI İLE, VİLE DAİR İSTENİLEN OLAYLARIN VE DURUMLARIN GÖRÜLMESİNİ, DUYULMASINI VE ANLAŞILMASINI SAĞLAYAN ERDEMSEL ÖZELLİK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR. GÖRMEYİ ENGELLEYEN BÜTÜN OLUŞUMLARI, OBSEDÖR YAPILANMALARI YOK EDER, ÇOK ÖZELLİKLİ GÖRME OLUŞUMLARI MEYDANA GETİRİR.

ANTİ OBSEDÖR GÖXE OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
VİLİN VARLIKSAL ALAN VE BİLGİLERİNİN HAKİKATLERİ İLE İLGİLİ OLARAK, İSTEDİĞİ SONUÇLARI GÖRMESİ İLE İLGİLİ OLARAK BİR YAPILANMA İÇERİSİNDE OLAN BÜTÜN OBSEDÖRLERİ VE OLUŞUMLARINI ENGELLEMEK VE YOK ETMEK İÇİN ÇALIŞAN, ONLARIN BÜTÜN BU DÜZENEKLERİNİ BOZAN VE VİLİN GÖZÜNDEKİ BU SORUNLARI YOK EDEN, GÖRMESİNİ SAĞLAYAN ÇALIŞMALARI İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR VE İLGİLİ BÜTÜN BİLGİLER İÇİN BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI DÜZENLER.

GÖXE TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
VİLİN GÖZÜNE ÖZEL TEDAVİLER VE BAKIMLAR SAĞLAYARAK İSTENİLEN ŞEYLERİN GÖRÜLMESİNİ SAĞLAYAN, VARLIKSAL ALAN VE BİLGİLERİN SONUÇLARINI GÖSTEREN ÖZELLİKLERİ VİLİN GÖZLERİNDE YAPILANDIRAN, FARKINDALIĞINDA YAPILANDIRAN BÜTÜN TEDAVİLER VE BAKIMLARI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ GÖXE OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
VİLİN GÖRMELERİNE ENGEL OLAN BÜTÜN OLUŞUMLARIN ANTİSİ OLACAK ŞEKİLDE YAPILANAN, VİLİN GÖZÜNÜN İÇERİĞİNDE ANTİ ÖZELLİKLER GÖSTEREN BİR GÖZ YAPILANMASI ŞEKLİNDE KENDİSİNE YER EDİNEREK GÖRÜLMESİ İSTENEN HERŞEYİ GÖSTEREN, VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARINI VE BİLGİLERİN SONUÇLARINI GÖSTEREN ANTİ GÖXE ÖZELLİĞİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ OBSEDÖR YOK EDİCİ GÖXE ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ GÖRMEK, BİLMEK VE ANLAMAKLA İLGİLİ OLAN BÜTÜN DURUMLARINI YOK EDEN, ONLARIN BİZLERE DAİR HİÇ BİR ŞEYİ GÖREMEMELERİNİ VE BİLEMEMELERİNİ SAĞLAYAN VE BU ŞEKİLDE YOK EDİLMELERİNE İMKANLAR SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.