MİLVES ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

MİLVES ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

MİLVES, ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN YASAK BİLGİLERİNİN İÇERİĞİNDEKİ YAPILANMALARININ HER HANGİ BİR ALANDA YAŞATILMASININ SÖZ KONUSU OLMASI DURUMUNU YAŞANMADAN ÖNCE ALGILANMASINI VE ONA GÖRE ÖNLEMLER ALINMASINI SAĞLAYAN, ORTAYA ÇIKARAN ERDEMSEL ÖZELLİKTİR. BİR ALANDA YASAK BİLGİSİNİN İÇERİĞİ YAŞANACAKSA, MİLVES ERDEMSEL ÖZELLİĞİNİN YAPISI İTİBARI BU DURUMU ÖNCEDEN ALGILAMAK, FARK ETMEK VE EDİNİMLERİNİ KAZANMAK ŞEKLİNDEKİ YAPISI İLE GEREKEN UYARI VE BİLDİRİMLERİNİ SAĞLAR VE İLGİLİ ALANDA YAŞATILMASI SÖZ KONUSU OLMADAN GEREKEN ENGELLER VE YOK ETMELER SAĞLANIR. MİLVES ERDEMSEL ÖZELLİĞİ, BU YAPILANMASINI BÜTÜN YASAK BİLGİLERİNE ÖZEL BİR ŞEKİLDE YAPARAK, HEPSİ İÇİN YASAK BİLGİLERİNİN İÇERİKLERİNİN ÖNCEDEN ALGILANMASINI SAĞLAYAN ÇALIŞMALARIN YAPILMASINI SAĞLAR. BİLGİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ OBSEDÖR MİLVES OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ YOK EDİLMESİ İLE İLGİLİ OLARAK YAPILANAN VE ONLARIN YOK ETME ÖZELLİKLİ OLAN BİLGİLERİMİZİ ALGILAMALARINI VE UYGULAMALARINI SAĞLAYAN, KENDİLERİNİ KORUMAKLA İLGİLİ OLAN BÜTÜN ÖZELLİKLERİNİ YOK EDEN VE YOK EDİCİ YAPTIRIMSAL ÖZELLİKLERİMİZİN ONLAR ÜZERİNDE EN İYİ ŞEKİLDE YAŞATILMASINI SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

MİLVES TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
OBSEDÖR SORUNLAR İÇERİSİNDE OLAN BÜTÜN ALANLARIMIZA DAİR ONLARIN İÇERİĞİNDEKİ EN UFAK SORUNLARI BİLE GÖREBİLME VE TEDAVİ EDEBİLME ÖZELLİKLERİ İLE, BÜTÜN OBSEDÖR OLUŞUMLARI VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARIMIZDAN YOK ETMEK, VE ALANLARIMIZA TEDAVİ VE BAKIM VE SAĞLIK GETİRMEK ÇALIŞMALARI İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ MİLVES ÖZELLİĞİ
ŞİX YAŞAMININ YASAK BİLGİLERİNİN İÇERİKLERİNİN YAŞATILMASINI ENGELLEYEN ÖZELLİKLERİ İLE BÜTÜN YASAK BİLGİLERİ İÇİN ONLARIN YAŞANMASININ ANTİSİ OLACAK ŞEKİLDE KENDİSİNE ÖZEL ÇALIŞMALARI YAPAN VE HER YASAK BİLGİSİ İÇİN ANTİ MİLVES DÜZENLEYEREK ONLARIN YAŞATILMASINI ENGELLEYEN ANTİ ÖZELLİKLERİNİ YAPILANDIRAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.