SONELAJ ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

SONELAJ ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

SONELAJ, ŞİX YAŞAMININ ISTIRAP, İŞKENCE, ACI, AĞRI, SANCI, RAHATSIZLIK VE BENZER YASAK BİLGİLERİNİN TOPLAMINDAN OLUŞAN VE BU YASAK BİLGİLERİNİN KESİNLİKLE YAŞATILMASINI ENGELLEYEN ÖZELLİKLERDE OLAN ERDEMSEL YAPILANMASIDIR. İÇERİĞİNDEKİ ÖZELLİĞİ İLE ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDAKİ ISTIRAP KONULARINI, AĞRI KONULARINI, ACI KONULARINI, SANCI KONULARINI, RAHATSIZLIKLAR KONULARINI, İŞKENCE KONULARINI SONLANDIRIR VE BUNLARA NEDEN OLAN KAYNAKLARI VE YAPILANMALARI BULARAK GEREKEN TEDAVİ VE BAKIM VE SAĞLIK ÇALIŞMALARINI YAPAR. KENDİSİNE ÖZEL BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARI İLE ŞİX YAŞAMINDA KESİNLİKLE BU KAVRAMLARIN YAŞATILMASINA İZİN VERMEZ. NEREDE ORTAYA ÇIKMA ÖZELLİKLERİ VARSA SONELAJ ERDEMSEL ÖZELLİĞİ ONLARIN YAŞATILMASINA İZİN VERMEYEN ÖZELLİKTEKİ YAPILANMASI İLE OTOMATİKMAN SONLANMASINA NEDEN OLAN İÇERİĞE VE ÖZELLİĞE SAHİPTİR. ÖZELLİKLE DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDE YAPILANDIRILMIŞ OLAN BU KAVRAMLARI YOK ETMEK İÇİN ÇALIŞAN, BÜTÜN İNSAN BEDENLERİ VE YAPILANMALARINDAKİ BU ALGILARI SONLANDIRAN ÖZELLİKLERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

ANTİ OBSEDÖR SONELAJ OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ BÜTÜN PİSLİKLERİNİ, OLUMSUZLUKLARINI ORTAYA ÇIKARARAK ONLARIN ENGELLENMESİNİ SAĞLAYAN ÖZELLİKLERİ İLE, ONLARIN BULUNMA DURUMLARINDAN ORTAYA ÇIKAN OLUMSUZ BÜTÜN ETKİLERİ YOK ETME ÇALIŞMALARI YAPAN, KENDİ YAPILARININ BÜTÜN OLUMSUZLUK YAYAN ÖZELLİKLERİNİ BİLEREK GEREKEN ENGEL VE YOK ETME ÇALIŞMALARI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ OBSEDÖR YOK EDİCİ SONELAJ OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARI İÇİN SONELAJIN İÇERİĞİNDEKİ KAVRAMLAR NE ANLAMA GELİYORSA, YANİ ISTIRAP, ACI, İŞKENCE VE RAHATSIZLIK GİBİ DİĞERLERİ, HEPSİ İÇİN ONLARIN FORMSAL ÖZELLİĞİNE GÖRE BİR YAPILANMA MEYDANA GETİRİREREK BİR BÜTÜNLÜK ŞEKLİNDE ONLARIN KENDİ ALANLARINDA YAŞATMA ÖZELLİKLERİ İLE VE BU ŞEKİLDE YOK EDİLMELERİNE İMKAN SAĞLAYAN ÇALIŞMALARI İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

SONELAJ TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
OBSEDÖR SORUNLAR YÜZÜNDEN SONELAJIN İÇERİĞİNİ ALGILAYAN VE YAŞATAN BÜTÜN VARLIKSAL ALAN ENERJİLERİMİZİ VE YAPILANMALARIMIZIN BU ÖZELLİKLERİNİ YOK EDEN TEDAVİ VE BAKIM VE SAĞLIK ÇALIŞMALARI İLE GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR VE ÖZELLİKLE İNSAN BEDENLERİNDEKİ BU OLUMSUZ DURUMLARI YOK ETMEK İÇİN GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ SONELAJ ÖZELLİĞİ
SONELAJIN İÇERİĞİNDEKİ BÜTÜN OLUMSUZ KAVRAMLARIN ANTİSİ OLACAK ŞEKİLDE BİR YAPILANMASI OLAN VE ONLARIN YAŞATILMASINA ENGEL OLAN YAPILANMASI İLE, ANTİ SONELAJIN İÇERİĞİNDEKİ OLUMSUZ EYLEMLERİ YOK ETMESİ ŞEKLİNDEKİ ÜSTÜN YAPILANMASI İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR VE ÖZELLİKLE İNSAN BEDENLERİNDEKİ ÇALIŞMALARI İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.