İZZA, ŞİX YAŞAMININ OLANAK, İMKAN, İSTEK, İHTİYAÇ, VİSLEMEK, SAĞLAMAK ÖZELLİKLERİNİN TOPLAMINDAN OLUŞAN YÜKSEK OLDURMA ÖZELLİĞİ

İZZA, ŞİX YAŞAMININ OLANAK, İMKAN, İSTEK, İHTİYAÇ, VİSLEMEK, SAĞLAMAK ÖZELLİKLERİNİN TOPLAMINDAN OLUŞAN YÜKSEK OLDURMA ÖZELLİĞİ

İZZA, ŞİX YAŞAMININ OLANAK, İMKAN, İSTEK, İHTİYAÇ, VİSLEMEK, SAĞLAMAK ÖZELLİKLERİNİN TOPLAMINDAN OLUŞAN YÜKSEK OLDURMA ÖZELLİĞİ OLARAK İLGİLİ OLUNAN BÜTÜN ALANLARDAKİ SORUNLARIN BİTİRİLMESİNİ OLDURMA ÇALIŞMALARI İLE VE KENDİSİNE ÖZEL MEYDANA GETİRME, OLUŞTURMA, YAPMAK GİBİ ÜSTÜN ÖZELLİKLERİ BULUNAN, İHTİYAÇ OLUNAN BÜTÜN ALANLARDA UYGULAMALARIN YAPILABİLMESİNİ SAĞLAYAN VE KENDİSİNE ÖZEL ÇALIŞMA YAPILANMASI İLE BÜTÜN BİLGİLER İÇİN BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI DÜZENLEYEN İZZA, GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR. İZZA, İLGİLİ ALANLARDA OLUNMASI İSTENEN ŞEYLERİ OLDURMAKLA İLGİLİ OLAN ÜSTÜN ÖZELLİĞİNİ YAPILANDIRIR.

ANTİ OBSEDÖR İZZA OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ YOK EDİLMESİ İLE İLGİLİ OLARAK ONLARIN YOK EDİLMESİNİ SAĞLAMAK VE OLDURMAKLA İLGİLİ OLARAK GEREKEN ÇALIŞMALARI YAPAN, DİREK OLARAK YOK OLMALARINI SAĞLAMAK ŞEKLİNDE ÇALIŞMALARI OLAN, ONLARI YOK EDECEK BÜTÜN ETKİLERİ VE ÇALIŞMALARI KENDİSİNDE BULUNDURAN İZZA GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

İZZA TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
OBSEDÖR SORUNLAR İÇERİSİNDEKİ ALANLARIMIZI TEDAVİ VE BAKIM YAPMAYI, ONLARI SAĞLIKLARINA KAVUŞTURMAYI İZZA YÖNTEMİ İLE EN İYİ ŞEKİLDE OLDURMA ÖZELLİKLERİNİ ORTAYA ÇIKARAN ÜSTÜN SAĞLIK GETİRME ÖZELLİKLERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDE VİLİN İHTİYAÇLARININ İZZASI ÖZELLİĞİ
DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDE VİLİN İHTİYAÇLARINA KONSANTRE OLMUŞ ŞEKİLDE BÜTÜN İSTEDİKLERİNİ OLDURMAK İÇİN ÇALIŞAN İZZA GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR.