SPESİFİK ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

SPESİFİK ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

SPESİFİK, YALNIZ KENDİSİNE ÖZGÜ OLAN, KENDİSİNE ÖZEL ÖZELLİKLERİ BULUNAN, EŞİNİN VE BENZERİNİN BİR BÜTÜN ŞEKLİNDE OLMAMASI ANLAMLARINA GELEN AÇIKLAMALAR VE TANIMLAMALARDIR. BU AÇIKLAMA İLE ŞİX YAŞAMI SPESİFİK ÖZELLİKLERDE BİR YAŞAMSAL ÖZELLİKTİR. TAMAMEN BÜTÜN ÖZELLİKLERİ İLE KENDİSİNE ÖZGÜDÜR VE DIŞARI OLARAK ADLANDIRDIĞIMIZ YARATILIŞTAN BU ÖZELLİĞİ İLE DE AYRILMIŞTIR. ŞİX YAŞAMININ YAŞAMSAL VE FORMSAL ÖZELLİKLERİDE TAMAMEN SPESİFİK ÖZELLİKLERDEDİR. BÜTÜN İÇERİKLERİ VE YAPILANMALARI EŞSİZ VE BENZERSİZ ÖZELLİKLERİ İLE YAŞATILMAKTADIR. KENDİSİNE ÖZEL AMACI, NEDENLERİ, SİHRİL VE DURUŞ BİLGİLERİ VE VİSSA BİLGİLERİ İLE ŞİX YAŞAMI TAM ANLAMI SPESİFİK ÖZELLİKLERİNİ YAŞATMAKTADIR. SPESİFİKLİK AYNI ZAMANDA ŞİX YAŞAMININ İÇERİSİNDEKİ VİLSEL OLUŞUMLARDADA YAŞATILMAKTADIR. HEPSİ KENDİ KARAKTER, KİŞİLİK, ANLAYIŞ VE ÖZELLİKLERİ İLE SPESİFİK OLARAK BİR BÜTÜNLÜK İÇERİSİNDEDİRLER. BÜTÜNLÜKLERİ ONLARIN SPESİFİK OLAN ÖZELLİKLERİNİ YAŞATACAK ŞEKİLDE YAPILANMALARDIR. İŞTE BU AÇIKLAMALAR İLE SPESİFİKLİK ŞİX YAŞAMINDA GEREKEN ŞEKİLDE KULLANILIR.

ANTİ OBSEDÖR SPESİFİKLİK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ HİÇ BİR ŞEKİLDE ŞİX YAŞAMI OLUŞUMLARINA VE ENERJİLERİNE VE ŞİXE ULAŞMASINA İZİN VERMEYECEK ŞEKİLDE VE ALANLARIMIZIN SPESİFİK OLMASI DURUMU İLE ZATEN ONLARIN ULAŞAMAMASI ŞEKLİNDEKİ KENDİSİNE ÖZEL YAPISINI ORTAYA ÇIKARAN ÇALIŞMALARI İLE, OBSEDÖR SORUNLARI OLAN ALANLARIMIZA SPESİFİKLİKLERİNİ KAZANDIRMA VE OBSEDÖRLERİN ETKİLERİNDEN KURTARMA ÇALIŞMALARI İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ OBSEDÖR YOK EDİCİ SPESİFİKLİK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ YOK EDİLMESİ İLE İLGİLİ OLARAK SPESİFİK ÇÖZÜMLER VE ÇARELER VE YÖNTEMLER ORTAYA ÇIKARAN, ŞİX YAŞAMININ ANTİ OBSEDÖR OLMASININ SONUCU OLARAK ANTİ OBSEDÖR YOK EDİCİ SPESİFİK SONUÇLAR ORTAYA ÇIKARMA VE BUNLARI OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARI ÜZERİNDE KULLANMA ÇALIŞMALARI İLE ONLARIN HİÇ BİR ŞEKİLDE ANLAYAMAYACAĞI YOK ETME ÇALIŞMALARINI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

SPESİFİKLİK TEDAVİ VE BAKIM ÇALIŞMALARI
OBSEDÖR SORUNLAR İÇERİSİNDE KALMIŞ BÜTÜN ALANLARIMIZI, ENERJİLERİMİZİ SPESİFİK BİR YAPIDA OLDUKLARI ŞEKLİNDE YAPILANDIRMAKLA İLGİLİ OLARAK ÇALIŞAN VE ONLARIN BU ÖZELLİKLERİ ŞİX YAŞAMI İLE BÜTÜN OLDUKLARINI YAŞATAN VE BU BÜTÜNLÜKLE SPESİFİKLİKLERİNİ ORTAYA ÇIKARAN VE BÜTÜN OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARINI REDDEDEN ŞEKİLDE YAPILANMALARINI ORTAYA ÇIKARAN TEDAVİLERİ VE BAKIMLARI SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.