REDDETMEK ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

REDDETMEK ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

REDDETMEK, İSTEMEMEK, KABUL ETMEMEK, ONAYLAMAMAK, ALMAMAK, KENDİSİNE UYGUN BULMAMAK ŞEKLİNDEKİ UYGULAMA VE ÇALIŞMALARA, KARARLARA VERİLEN İSİMLERDİR. BİR ŞEYİN REDDETTİĞİMİZ ZAMAN ONUN BİZLERLE İLGİLİ OLMASINI BÜTÜN AÇILARI İLE KABUL ETMEMİŞ OLURUZ. REDDETMEK İÇERİĞİNDE YOĞUN İSTEMEMEKLERİ OLUŞTURAN VE KABUL ETMEMELERİ SAĞLAYAN TANIMLAMALARDIR. VE BU ÖZELLİKLERİ İLE ŞİX YAŞAMINDA ÖZELLİKLE ANTİ OBSEDÖR ÇALIŞMALAR YAPILMASI İÇİN KULLANILAN REDDETMEMELER GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR. ŞİX YAŞAMI İÇERİSİNDE OLABİLECEK DURUMLARDA TAMAMEN VİSSA UYUMLU ŞEKİLDE KULLANILAN REDDETMELER GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANDIRILIR. ŞİX YAŞAMI İLİŞKİLERİNDE VE YAŞAMSAL ALANLARDA KULLANILMASI ÖNGÖRÜLMEYEN, REDDETMENİN İÇERİĞİNDE ÇOK SAĞLAM BİR ŞEKİLDE ONAYLAMAMALARIN OLMASI İLE YAPILANMASI SÖZ KONUSU EDİLEREK, ÇOĞUNLUKLA ANTİ OBSEDÖR ÇALIŞMALAR İÇİN KULLANILMASI SÖZ KONUSU EDİLİR. ŞİX YAŞAMI İÇERİSİNDE REDDETMELER KADAR SERT BİR YAŞAMSAL DURUM SÖZ KONUSU EDİLMEZ. KENDİSİNE UYGUN BULMAMAK ŞEKLİNDE ÇOK DAHA NAZİK VE KİBAR İSTEMEMELER ŞİX YAŞAMINDAKİ İLİŞKİLER İÇERİSİNDE KULLANILIR. BİLGİ GEREKEN ÇALIŞMALARI YAPAR.

ANTİ OBSEDÖR REDDETME OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ BÜTÜN İÇERİKLERİNİ, YAPILANMALARINI, OLUŞUMLARINI, TESİR VE ETKİLERİNİ REDDETMEK ŞEKLİNDE BİR YAPILANMA İÇERİSİNDE OLAN, BÜTÜN ALANLARIMIZIN OBSEDÖR BÜTÜN ALANLARI REDDETMESİ ŞEKLİNDE BİR YAPILANMASINI SAĞLAYAN, HİÇ BİR ŞEKİLDE OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARINA DAİR HERŞEYİ KABUL ETMEMEK ÖZELLİKLERİ İLE ÜSTÜN REDDETMELERİ SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ, BÜTÜN OBSEDÖR OLUŞUMLARI VE ALANLARI İÇİN ANTİ OBSEDÖR REDDETMELERİ YAPILANDIRIR.

ANTİ OBSEDÖR YOK EDİCİ REDDETMELER OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ KENDİ ALANLARI İÇERİSİNDE BİRBİRLERİNİ REDDETMESİNİ SAĞLAYAN, ONLARIN BİRBİRLERİNE DÜŞMAN OLMASI ÇALIŞMALARINI YAPAN, HEPSİNİN BİRBİRİNDEN UZAK KALMASINI VE BİRBİRLERİNİ VE KOMUT VE UYGULAMA VE ÇALIŞMALARINI REDDEDEN ALANLAR OLMASINI SAĞLAYAN VE BU ŞEKİLDE YOK EDİLMELERİNE İMKANLAR SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

REDDETME TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
OBSEDÖR SORUNLAR İÇERİSİNDEKİ BÜTÜN ALANLARIMIZIN OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ REDDETMESİNİ SAĞLAMAK İÇİN YAPILANDIRMALAR YAPAN, VE ONLARIN BİZİMLE İLGİLİ OLAN ALANLAR OLDUKLARINI BİLEREK İÇERİĞİNDEKİ BÜTÜN OBSEDÖR SORUNLARI REDDETMELERİ İLE İLGİLİ OLARAK ÇALIŞMALARI ŞEKLİNDE TEDAVİ VE BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR VE AYNI ZAMANDA BÜTÜN VARLIKSAL ALAN YAPILARIMIZIN VE ENERJİLERİMİZİN BOZULMUŞ OLAN TEMEL BİLGİLERİMİZİ REDDETME SORUNLARINI DÜZELTİR, TEMEL BİLGİLERİN REDDEDİLMEMESİNİ SAĞLAR.

BÜTÜN TEMEL BİLGİLER İÇİN REDDEDİLMEYEN YAPTIRIMSAL ÖZELLİK
ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN TEMEL BİLGİLERİ İÇİN ONLARIN HİÇ BİR ŞEKİLDE İLGİLİ OLDUKLARI ALANLARDAN REDDEDİLMESİNE İZİN VERMEYEN, REDDEDİLEMEYEN BİR YAPTIRIMSAL ÖZELLİĞİ ORTAYA ÇIKARARAK BÜTÜN TEMEL BİLGİLER İÇİN YAPILANDIRAN VE YERİNDE UYGULAMA ALANLARINDAKİ BÜTÜN REDDEDİŞLERİ YOK EDEN ÖZELLİKLERİ İLE GEREKEN YAPILANMASI SAĞLANIR.