TİNSLİĞ VE VİNSLİĞ ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

TİNSLİĞ VE VİNSLİĞ ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

TİNSLİĞ ERDEMSEL ÖZELLİĞİ
TİNSLİĞ, KENDİSİNE UYGUN BULMADIĞI DURUM VE OLAY VE KONU VE ÇALIŞMALARI ÇOK NAZİK VE KİBAR VE KARŞISINDAKİ ALANIN ASLA KENDİSİNİ OLUMSUZ HİSSETMEYECEĞİ VE SON DERECE ANLAYIŞLA BU DURUMU KARŞILAYACAĞI ŞEKİLDE KABUL ETMEMELERE VERİLEN İSİMLERDİR. BİR ALAN TİNSLİĞ OLDUĞUNU SÖYLEMİŞSE DEMEK Kİ GERÇEKTEN KENDİSİ İÇİN UYGUN DEĞİLDİR VE BUNU BİRLİKTELİKLERİNİN EN İYİ ŞEKİLDE SONUÇLANMASI İÇİN BELİRTMEK DURUMUNDADIR, BİR ZORUNDALIK İÇERİSİNDE OLUNMAMASI İÇİN BELİRTMEK DURUMUNDADIR, KARŞIŞIKLI İKİ ALANINDA EN İYİ ŞEKİLDE KENDİLERİNİ YAŞAMASI İÇİN BELİRTMEK ZORUNDADIR VE BU BELİRTME DURUMU ÇOK İNCE, NAZİK VE ASLA İÇERİĞİNDE KIRICILIKLARIN VE OLUMSUZLUKLARIN SÖZ KONUSU OLMAYACAĞI ŞEKİLDE SAĞLANIR VE İŞTE TÜM BUNLARIN YAŞATILMASINA KISACA TİNSLİĞ ERDEMSEL ÖZELLİĞİ DENİLMEKTEDİR. BİR ALAN BİR İSTEKTE YADA KABUL DURUMUNDA BULUNDUĞUNDA ONA TİNSLİĞ DENİLDİĞİNDE BU AÇIKLAMALARDAKİ GİBİ BİR KABUL ETMEMEYİ ANLAR VE SON DERECE MUTLU BİR ŞEKİLDE GEREKEN ŞEKİLDE YAŞAMLAR DEVAM EDER. ŞİX YAŞAMI ERDEMSEL ÖZELLİĞİ OLARAK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

VİNSLİĞ ERDEMSEL ÖZELLİĞİ
AYNI ŞEKİLDE SÖZ KONUSU EDİLEN OLAYLAR VE DURUMLAR VE KONULAR OLDUĞUNDA, BİR KABUL ETMELER SÖZ KONUSU EDİLDİĞİNDE YİNE AYNI ŞEKİLDE SON DERECE KİBAR, NAZİK VE İSTEKLİ VE ONAYLANMIŞ VE KABUL ETMİŞ ŞEKİLDE BİR TANIMLAMA YAPMAK ANLAMINA GELEN VİNSLİĞDE ŞİX YAŞAMINDA GEREKEN ŞEKİLDE KULLANILIR. VİNSLİĞ SÖZ KONUSU OLDUĞUNDA İLGİLİ DURUM VE OLAY VE KONU İLGİLİ ALANLARA DAİR KABUL EDİLMİŞ, BUNUNLA İLGİLİ HİÇ BİR SORUN VE TİNSLİĞLİK YOK ANLAMINA GELİR.

ANTİ OBSEDÖR TİNSLİĞ OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ HİÇ BİR ALANIMIZDA KABUL EDİLMEMESİNİ SON DERECE ŞİDDETLİ ŞEKİLDE SAĞLAYAN, HİÇ BİR ŞEKİLDE İÇERİĞİNDE KİBARLIKLARIN VE NEZAKETİN OLMADIĞI ŞİDDETLİ, ŞİBBESEL ÖZELLİKLERİ BÜTÜN ALANLARIMIZIN OBSEDÖR BÜTÜN OLUŞUMLARI VE ALANLARI ANTİ OBSEDÖR TİNSLİĞ ETMESİNİ SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ OBSEDÖR VİNSLİĞ OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ KENDİLERİNİN YOK EDİLMESİ ÇALIŞMALARIMIZI KABUL ETMESİNİ SAĞLAYAN, ONLARIN FORMSAL VE YAPISAL ÖZELLİKLERİNE GÖRE NE ŞEKİLDE KABUL ETMELERİNİN SÖZ KONUSU OLACAĞI ŞEKİLDE EDİNİMLERİ ORTAYA ÇIKARARAK BUNA GÖRE BİR YAPTIRIMSAL ÖZELLİĞİ SAĞLAYAN VE ONLARIN YOK EDİLMELERİNİ KENDİLERİNİN İSTEMESİNİ VE KABUL ETMESİNİ SAĞLAYAN ÖZELLİKLERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

TİNSLİĞ TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
OBSEDÖR SORUNLAR İÇERİSİNDE BULUNAN BÜTÜN ALANLARIMIZA DAİR ONLARIN OBSEDÖR İÇERİKLERİNİ VE OBSEDÖR ETKİLERİ VE YAPILMALARI KABUL ETMEMELERİ ŞEKLİNDE TEDAVİLER VE BAKIMLAR YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

VİNSLİĞ TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
OBSEDÖR SORUNLAR İÇERİSİNDE BULUNAN BÜTÜN ALANLARIMIZIN TEMEL BİLGİLERİN UYGULAMASINI KABUL ETMELERİNİ SAĞLAYAN VE BU ANLAMDA GEREKEN BÜTÜN BAKIM VE SAĞLIK ÇALIŞMALARINI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ OBSEDÖR YOK EDİCİ TİNSLİĞ ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ BİRBİRLERİNİ, KENDİ KOMUT VE BİLGİLERİNİ, YAPTIRIMSAL ÖZELLİKLERİNİ KABUL ETMEMELERİNİ SAĞLAYAN, KENDİLERİNE KENDİLERİNİ DIŞLATAN VE KENDİLERİNE DAİR HİÇ BİR ŞEYİ VE ÇALIŞMAYI KABUL ETMEYECEK ŞEKİLDE ONLARDA YAPILANMALARA NEDEN OLAN ÖZELLİKLERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR VE YOK EDİLMELERİNE BU ŞEKİLDE İMKANLAR HAZIRLAR.

ANTİ OBSEDÖR YOK EDİCİ VİNSLİĞ ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞIUMLARININ BİRBİRLERİNİ YOK ETMESİ ŞEKLİNDE KENDİ ALANLARINDA ONLARIN YAPILARINI DEĞİŞTİREN,BİLGİSEL YAPILARINI DEĞİŞTİREN VE BİRBİRLERİNİ YOK ETMELERİNİ SAĞLAYAN, ONLARIN BÜTÜN BİLGİSEL YAPILANMALARI İLE OYNARAK YOK EDİLMELERİNE İMKANLAR SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.