CEREMELER ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

CEREMELER ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

CEREME, BİR KONU VE OLAY VE DURUMLA İLGİLİ OLARAK BİR SORUN YADA ZARAR VERMELER SÖZ KONUSU OLDUĞUNDA BUNUN KARŞILIĞINDA İLGİLİ ALANLARIN KENDİSİNE DAİR BİR DÜZELTME VE DÜZENLEME İÇERİSİNDE OLMASI ŞEKLİNDEKİ TANIMLAMALARA VERİLEN İSİMLERDİR. SÖZ KONUSU BİR DURUM VE OLAYLA İLGİLİ OLARAK BİR HATA YAPILMIŞSA, BUNUN DÜZELTİLMESİ VE BİR DAHA YAPILMAMASI ŞEKLİNDEKİ TANIMLAMALARA CEREMELER DENİLMEKTEDİR. ŞİX YAŞAMINDA YAŞANAN BÜTÜN YANLIŞLIKLAR VE HATALAR İLGİLİ BİLGİLER TARAFINDAN NOTLAR VE DERSLER ŞEKLİNDE ORTAYA ÇIKARILARAK BİR DAHA YAPILMAMASI SAĞLANIR VE CEREME ERDEMSEL ÖZELLİĞİ TAM OLARAK BU KONU İLE İLGİLİ OLARAK İLGİLİ ALANLARADA GEREKEN BİLGİLENDİRİCİ ÖZELLİKLERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ OBSEDÖR CEREME OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ YOK EDİLMESİ İLE İLGİLİ OLARAK ONLARIN YARATILIŞSAL ANLAMDA BİR HATA BİR YANLIŞLIK OLDUKLARINI ONLARA BİLDİREN VE YAŞATAN ÖZELLİKLERİ İLE BU ŞEKİLDE ONLARIN YOK EDİLMESİNE İMKANLAR SAĞLAYAN ÖZELLİKLERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

CEREME TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
OBSEDÖR OLUŞUMLARIN VE OBSEDÖRLERİN SORUNLAR ÇIKARDIĞI VE HATALAR MEYDANA GETİRDİĞİ VARLIKSAL ALAN YAPILARIMIZDAKİ BÜTÜN YANLIŞLIKLARI VE HATALARI ORTAYA ÇIKARARAK, BUNLARIN CEREMELERİNİ SAĞLAMAK ŞEKLİNDEKİ TEDAVİ BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARI İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.