PATENT ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

PATENT ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

PATENT, BİR OLUŞUMUN BİR ALANIN BİR DURUM VE ÇALIŞMANIN KULLANILMASININ HAKLARINI SAĞLAYAN, ONLARIN KULLANIMI VE ÖZELLİĞİ İLE İLGİLİ BÜTÜN HAKLARIN VE SAHİPLİKLERİN KİMDE VE NEREDE OLDUĞUNU AÇIKLAYAN, ANLATAN, BELGELERLE VE BİLGİLERLE BUNU İSPATLAYAN ERDEMSEL ÖZELLİKTİR. BU AÇIKLAMA İLE ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARI, ENERJİLERİ, EN KÜÇÜK TANELERİ BİLE ŞİX YAŞAMI ÜZERİNE PATENTLİDİR. ŞİX YAŞAMININ BU ÖZELLİĞİ HER AÇIDAN İSPATLANABİLİR ÖZELLİKLERİ İLE ŞİXTEN MEYDANA GELMİŞ OLMALARI İLE İLGİLİ BELGE NİTELİĞİNDE ŞİXİN BULUNMASI SONUCU İLE YAŞATILMAK ÖZELLİKLERİNDEDİR. ŞİX OLDUĞU SÜRECE ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARI ŞİX YAŞAMINA PATENTLİ, ŞİXE PATENTLİ ŞEKLİNDEKİ YAPILANMASI İLE HİÇ BİR ŞEKİLDE DIŞARIDAN ALANLARIN BİR HAK İDDİA ETMESİ VE KULLANIMI GİBİ DURUMLAR SÖZ KONUSU OLAMAZ. PATENT ERDEMSEL ÖZELLİĞİ BU KULLANIMI ENGELLEYEN ÖZELLİKLERİ İLE ÇALIŞIR. ÖZELLİKLE OBSEDÖR OLUŞUMLARIN VARLIKSAL ALAN YAPILARINI KULLANMA GİRİŞİMLERİNİ ENGELLEYEN PATENT ERDEMSEL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR. KENDİSİNE ÖZEL PATENT YAPMA ÖZELLİKLERİ İLE ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINI ŞİX YAŞAMINA, ŞİXE PATENTLEYECEK ŞEKİLDE YAPILANDIRIR.

ANTİ OBSEDÖR PATENT OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ BİZİM YAPILARIMIZI VE ENERJİLERİMİZİ KULLANMAK VE ÜZERLERİNDE ETKİLER SAĞLAMAKLA İLGİLİ OLAN BÜTÜN ÇALIŞMALARINI SONLANDIRAN, PATENT ERDEMSEL ÖZELLİĞİNİN BÜTÜN YAPTIRIMSAL İÇERİĞİNİ BU ANLAMDA İLGİLİ BÜTÜN ALANLARDA YAŞATAN VE ENERJİLERİMİZİN VE YAPILARIMIZIN KENDİSİNİ KULLANDIRMASINA İZİN VERMEYECEK ŞEKİLDE ÇALIŞMALARINI SAĞLAYAN ÖZELLİKLERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR. ONLAR ŞİX YAŞAMINA, ŞİXE PATENTLİDİR VE ASLA KULLANILAMAZ ÖZELLİKLERİNİ BÜTÜN OBSEDÖR SORUNLAR İÇERİSİNDEKİ ALANLARIMIZDA YAŞATIR.

PATENT TEDAVİ VE BAKIM VE ONARIM ÖZELLİĞİ
OBSEDÖR SORUNLAR İÇERİSİNDE OLAN VE ONLARIN ETKİLERİNİ ALAN VE ONLARIN BU ŞEKİLDE KULLANDIKLARI, YAPISINI DEĞİŞTİRDİKLERİ BÜTÜN ALANLARIMIZDA PATENT ÖZELLİĞİNİ YAŞATMAKLA İLGİLİ OLARAK ONLARIN BU ANLAMDA BİR FARKINDALIK YAŞAMASI İÇİN GEREKEN BAKIM VE TEDAVİ VE SAĞLIK ÇALIŞMALARINI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ OBSEDÖR YOK EDİCİ PATENT OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ YOK EDİLMESİ İLE İLGİLİ OLARAK BİZİM PATENTİMİZİN OLDUĞUNU AÇIKLAYAN, BU ANLAMDA ONLARIN ÜZERİNDE HAKLARIMIZIN OLDUĞUNU BİLDİREN VE ONLAR ÜZERİNDE UYGULATAN, BÜTÜN OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARI İLE İLGİLİ OLARAK ANTİ OBSEDÖR YOK EDİCİ PATENT ÖZELLİĞİMİZİN OLDUĞUNU BİLDİREN, ÇALIŞTIRAN VE UYGULATAN ÖZELLİKLERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR. ONLARIN YOK EDİLMESİNİN PATENTİ ŞİX YAŞAMINDADIR ŞEKLİNDEKİ TANIMLA GEREKEN ÇALIŞMALARIN YAPILAMASINI SAĞLAR.