OLASILIKLAR ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

OLASILIKLAR ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

OLASILIK, BİR DURUM VE OLAY VE KONUNUN OLMASI, OLUŞMASI, MEYDANA GELMESİ ÖZELLİKLERİNİN OLABİLMESİ ANCAK BUNUN KESİN OLMAMASI ŞEKLİNDEKİ, BELKİLERİN İÇERİSİNDE BULUNDUĞU TANIMLAMALARA VERİLEN İSİMLERDİR. OLMASI SÖZ KONUSU OLABİLEN ANCAK KESİN OLMAYAN BÜTÜN DURUMLAR VE KONULAR VE OLAYLAR VE ÇALIŞMALAR OLASILIKLAR KAPSAMINDA ELE ALINIR. OLASILIKLAR BİR ÇOK KONUDA İÇERİKSEL VE AYDINLATICI ÖZELLİKTE SONUÇLARA ULAŞMAMIZA NEDEN OLUR. BİR OLAYIN GERÇEKLEŞMESİ OLASILIKLARINI ORTAYA ÇIKARDIĞIMIZDA BİR ÇOK SONUÇ ELDE EDEBİLİRİZ VE BU YOLLA OLAYLARLA İLGİLİ EDİNİMLER KAZANABİLİRİZ. BU AÇIKLAMA İLE ŞİX YAŞAMINDA OLASILIKLAR KENDİSİNE ÖZEL İNCELEME VE ARAŞTIRMA VE SONUÇLAR ÇIKARMA ÇOK ÖZELLİKLİ YAPILANMASI İLE GEREKEN ZAMAN VE DURUMLARDA KULLANILIR.

ANTİ OBSEDÖR OLASILIKLAR OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ HİÇ BİR ŞEKİLDE YOK OLMAKTAN KURTULAMAYACAKLARINI ONLARA AÇIKLAYAN VE ANLATAN VE BASKILARA ONLARDA YAŞATAN YAPTIRIMSAL ÖZELLİKLERİ ORTAYA ÇIKARAN, OBSDÖRLER VE OLUŞUMLARININ KENDİ SONLARININ VE OLMASI GEREKEN ŞEYİN YOK OLMALARI GERÇEĞİ İLE ONLARI YÜZLEŞTİREN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

OLASILIKLAR TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
OBSEDÖR SORUNLAR İÇERİSİNDE BULUNAN BÜTÜN ALANLARIMIZIN TEDAVİLERİ, BAKIMLARI VE ONARIMLARI VE SAĞLIKLI DURUMA GETİRİLMELERİ İÇİN OLASI BİR ÇOK ÇÖZÜM ORTAYA ÇIKARAN, OLASI BİR ÇOK ÇALIŞMA SONUÇLARINI ORTAYA ÇIKARARAK BUNLARIN YAPILANDIRILMASINI SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ KENDİSİNDE BAKIM TEDAVİ VE ONARIM VE SAĞLIK ÜZERİNE VE ANTİ OBSEDÖR BİLGİLER ÜZERİNDE BİR BÜTÜNLÜK OLUŞTURARAK, OLASILIKLAR MEYDANA GETİRİP İLGİLİ OBSEDÖR SORUNLU ALANLARA DAİR FARKLI VE ÇOK ÖZELLİKLİ ÇALIŞMALARIN YAPILMASINI SAĞLAR.

VİLİN PARA SORUNU İLE İLGİLİ OLASILIKSIZLIK SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
VİLİN PARA SORUNU İLE İLGİLİ OLARAK İLGİLİ OLAN ALANLARDA, SORUNUN ÇÖZÜLMESİ İLE İLGİLİ ALANLARDA OLASILIKSIZLIKLAR ŞEKLİNDE KESİN SONUÇ ALINMASINI SAĞLAYAN ÖZELLİKTE YAPTIRIMLAR VE UYGULAMALARI VE ÇALIŞAMALARI İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.