OLASILIKSIZLIK ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

OLASILIKSIZLIK ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

OLASILIKSIZLIK, İLGİLİ KONU VE DURUM VE OLAYLARLA İLGİLİ OLARAK HİÇ BİR ŞEKİLDE OLASILIKLARIN MEYDANA GELMEMESİNİ SAĞLAMAK ŞEKLİNDE BİR SONUCA ULAŞILMAYA ÇALIŞMA DURUMLARINA VERİLEN İSİMLERDİR. YANİ BİR SONUCUN ALINMASI İSTENDİĞİNDE, O SONUCUN ALINAMAMASI İLE İLGİLİ OLAN BÜTÜN OLASILIKLARI YOK EDEREK, SONUCA ULAŞILMAMASI İLE İLGİLİ OLAN OLASI BÜTÜN SENARYOLARI, SORUNLARI ORTAYA ÇIKARARAK BİR OLASILIKSIZLIK YOLU, DURUMU, ÇÖZÜMÜ MEYDANA GETİREREK SONUCA BU ŞEKİLDE ULAŞMAYI SAĞLAYAN ERDEMSEL ÖZELLİK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR VE ŞİX YAŞAMINI İLGİLİ BÜTÜN ZAMAN VE DURUMLARINDA KULLANILIR.

ANTİ OBSEDÖR OLASILIKSIZLIK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ YOK EDİLMESİ İLE İLGİLİ OLARAK OLASILIKSIZLIK ARAŞTIRMALARI VE ÇALIŞMALARI YAPAN VE KESİNLİKLE YOK EDİLMESİNİN, EN İYİ BAŞARILI ŞEKİLDE YOK EDİLMELERİNİN YOLLARINI ORTAYA ÇIKARARAK İLGİLİ BÜTÜN ANTİ OBSEDÖR ÇALIŞMALAR YAPAN BİLGİLER İÇİN KULLANILMASINI SAĞLAYAN, BU ANLAMDA OLASILIKSIZLIK SONUÇLARINI SÜREKLİ ARAŞTIRAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ OBSEDÖR YOK EDİCİ OLASILIKSIZLIK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ HİÇ BİR OLASILIĞA ULAŞMADAN KENDİLERİNİN YOK OLACAKLARINI ONLARA BİLDİREN, KENDİ ANLAMLARINCA VE BİLGİLERİNCE BİR OLASILIK MEYDANA GETİRMELERİ VE UMUTLANMALARINA İZİN VERMEYEN, KESİNLİKLE YOK OLACAKLARINI BİLMELERİNİ SAĞLAYAN VE YOK EDİLMELERİ ÇALIŞMALARI İÇİN İMKANLAR ORTAYA ÇIKARAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

OLASILIKSIZLIK TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
OBSEDÖR SORUNLAR İÇERİSİNDE KALMIŞ OLAN BÜTÜN VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARIMIZ VE ENERJİLERİMİZ İÇİN OLASILIKSIZLIK ŞEKLİNDE TEDAVİLERİ, BAKIMLARI VE SAĞLIK ÇALIŞMALARINI ORTAYA ÇIKARARAK İLGİLİ BİLGİLERİN KULLANMASINI SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

VİLİN PARA SORUNU İLE İLGİLİ OLASILIKSIZLIK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
VİLİN PARA SORUNU İLE İLGİLİ OLARAK BULUNAN BÜTÜN ÇÖZÜMLERLE İLGİLİ OLARAK OLASILIKSIZLIK YAPILANDIRMASI YAPAN VE OLASILIKSIZLIKLAR ŞEKLİNDE SONUÇLARIN ORTAYA ÇIKARILMASI İÇİN GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANAN, KONU İLE İLGİLİ BÜTÜN BİLGİLER İÇİNDE YAPILANDIRMALAR SAĞLAYAN, KESİN SONUÇ ALINMASINI BÜTÜN YOLLARINI BULABİLEN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.