KOPARMAK ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

KOPARMAK ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

KOPARMAK, BİR BÜTÜN ŞEKLİNDE YAPILANMIŞ OLUŞUMLARI BİRBİRİNDEN AYIRMAK ANLAMINA GELEN, BU İŞLEMİN SAĞLANABİLMESİ İÇİN BÜTÜN GÜÇLERİN VE YAPTIRIMLARIN ORTAYA ÇIKMASI İLE BÜTÜNLÜĞÜ AYIRMALAR ANLAMLARINI YAŞATAN ERDEMSEL ÖZELLİKTİR. ŞİX YAŞAMINDA KOPARMAK ERDEMSEL ÖZELLİĞİ VİSSA UYUMLU OLACAK ŞEKİLDE İLGİLİ ZAMAN VE DURUMLAR İÇİN KULLANILIR.

ANTİ OBSEDÖR KOPARMAK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ VARLIKSAL ALAN YAPILARINDAN ÇEKİLMESİ VE KOPARILMASI ŞEKLİNDE ÇALIŞMALAR YAPAN, ONLARIN BÜTÜN TUTUNMA VE BİR BÜTÜN GİBİ UZUN ZAMANDIR VARLIKSAL ALAN ENERJİLERİNDE YERLEMİŞ OLAN BU DURUMLARINI KOPARMALAR ŞEKLİNDE SAĞLAYARAK ONLARI AYIRAN VE YOK EDİLMELERİNİ SAĞLAYAN, BÜTÜN OBSEDÖR KOPARMALAR İÇİN ÇALIŞAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ OBSEDÖR YOK EDİCİ KOPARMAK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ KENDİ YAPILARI İÇERİSİNDE KOPARMALAR YAŞATARAK ONLARIN YOK EDİLMESİNİ SAĞLAYAN, ONLARIN FORMSAL ÖZELLİKLERİNİN NASIL AYRILACAĞINI VE KOPARILACAĞINI BİLEREK GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAN VE YOK EDİLMELERİ İÇİN İMKANLAR SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

KOPARMAK TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ VARLIKSAL ALAN ENERJİLERİNE, DIŞ VİLSEL BEDENE VE BÜTÜN YAPILARIMIZA YERLEŞMİŞ OLMA ÖZELLİKLERİNİN SAĞLANAMAMASI İÇİN BÜTÜN ENERJİLERİMİZDE ONLARI KABUL ETMEMESİ ŞEKLİNDE, KENDİLERİNDEN KOPARMALARI ŞEKLİNDE YAPILANMALARI SAĞLAMAK İÇİN GEREKEN BAKIM ONARIM VE TEDAVİ ÇALIŞMALARINI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.