AYIRMAK ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

AYIRMAK ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

AYIRMAK, İLGİLİ ALANLARI VE BÜTÜNLÜKLERİ VE OLUŞUMLARI BİRBİRLERİNDEN FARKLI YÖNLERE DOĞRU ÇEKEREK İKİ AYRI ALANLAR OLMASINI SAĞLAMAK, YADA BAŞKA YÖNTEMLERLE BİR ALANIN AYRI ALANLAR ŞEKLİNDE YAPILANMASINI SAĞLAMA ÇALIŞMALARINA VERİLEN İSİMLERDİR. İÇERİĞİNDE AYRILMASI SAPTANAN BİR DURUM OLDUĞUNDA ONUN ONDAN ÇIKARILMASI AYRILMASI ANLAMINA GELMEKTEDİR. ALANLARIN BİR BÜTÜNKEN, BİRLİKTE İKEN İKİ FARKLI YÖNLER VE ALANLAR ŞEKLİNDE OLMASI ANLAMLARINA AYRILMALAR DENİLMEKTEDİR VE ŞİX YAŞAMINDA AYRILMALAR VİSSA UYUMLU OLACAK ŞEKİLDE GEREKEN ZAMAN VE DURUMLARDA KULLANILIR.

ANTİ OBSEDÖR AYRILMAK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARINDAN AYRILMASINI SAĞLAYAN ÇALIŞMALARI İLE, ONLARIN VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARI İLE BÜTÜN OLAN, ONLARIN İÇERİSİNE YERLEŞMİŞ OLAN BÜTÜN ÖZELLİKLERİNİ YOK EDEREK EN İYİ AYIRMALARI YAPAN ÇALIŞMALARI İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ OBSEDÖR YOK EDİCİ AYIRMA ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ KENDİ YAPILARI İÇERİSİNDE AYRILIKLAR MEYDANA GETİREREK ONLARIN YOK EDİLMESİNİ SAĞLAYAN VE ONLARIN FORMSAL ÖZELLİĞİNE GÖRE EN İYİ AYIRMA YÖNTEMLERİNİ BİLEN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR VE YOK EDİLMELERİNE İMKANLAR SAĞLAR.

AYIRMAK TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARIN AYRILMALARI İÇİN, ENERJİLERİMİZDEN AYRILMALARI İÇİN GEREKEN BÜTÜN BAKIM VE TEDAVİ VE ONARIM VE SAĞLIK ÇALIŞMALARINI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.