SIYIRMAK ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

SIYIRMAK ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

SIYIRMAK, İLGİLİ ALANLARA DAİR ONLARDAN PARÇALAR ALINMASI, KARIŞIM ŞEKLİNDE OLAN ALANLARDA BÖLÜMLER VE ALANLAR ÇIKARILMASI ŞEKLİNDE TANIMLANAN, BÜTÜNLÜKLERDEN PARÇALAR AYIRMAYA YARIYAN ERDEMSEL ÖZELLİKTİR. ŞİX YAŞAMINDA GEREKEN ZAMAN VE DURUMLARDA VİSSA UYUMLU OLACAK ŞEKİLDE KULLANILIR.

ANTİ OBSEDÖR SIYIRMAK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ SIYIRMALAR ŞEKLİNDE KOPARILMASINI VE ALINMASINI SAĞLAYAN ÇALIŞMALARI İLE ONLARIN VARLIKSAL ALAN YAPILARINA YAPIŞMIŞ OLAN DURUMLARINI YOK ETME ÇALIŞMALARI İLE YÜKSEK ÇEKİM VE KOPARMA ÖZELLİKLERİNİ YAŞATARAK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ OBSEDÖR YOK EDİCİ SIYIRMAK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ KENDİ YAPILARINDA SIYIRMALAR OLUŞTURMAK VE BU ŞEKİLDE YOK EDİLMELERİNİ SAĞLAMAK İÇİN ÇALIŞAN, ONLARIN BÜTÜNLÜKLERİNİ BOZMAKLA İLGİLİ KENDİSİNDE GEREKEN BÜTÜN EDİNİMLERİ BULUNDURAN, YÜKSEK PARÇALAMA, KOPARMA VE SIYIRMALARI OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARI ÜZERİNDE YAŞATAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

SIYIRMA TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ VARLIKSAL ALAN ENERJİLERİNİ TUTMASI VE ONLARA YAPIŞMASI ŞEKLİNDEKİ YAPILANMALARINA ENGEL OLACAK ŞEKİLDE VARLIKSAL ALAN ENERJİLERİNİ TEDAVİ VE BAKIM EDEN VE ONLARA BU ANLAMDA SAĞLIK GETİREN VE HİÇ BİR ŞEKİLDE BU DURUMUN YAŞANMASINA İZİN VERİLMEYEN ÇALIŞMALARI İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.