ANTİ OBSEDÖR KENZALAR BİRLİKTELİĞİ OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ

ANTİ OBSEDÖR KENZALAR BİRLİKTELİĞİ OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ

KENZALAR, İŞLERİNİ ÇOK GİZLİ BİR ŞEKİLDE YAPAN VE OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ YOK EDİLMESİ İLE İLGİLİ OLARAK GİZLİ PLANLAR, GİZLİ UYGULAMALAR VE TUZAKLAR HAZIRLAYAN, ONLARA DAİR GİZLİ ARAŞTIRMALAR VE İNCELEMELER YAPARAK HİÇ FARK EDEMEYECEKLERİ ŞEKİLDE SALDIRILAR DÜZENLEYEN, NEREDEN VE NASIL SALDIRILAR İÇERİSİNDE OLDUKLARINI BİLMEYEN OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ BU ŞEKİLDE YOK EDİLMESİNİ SAĞLAYAN, KENDİLERİNDE OBSEDÖR FORMSAL ÖZELLİKLERİN BÜTÜN EDİNİMLERİNİ BULUNDURAN VE ONLARDAN EN İYİ ŞEKİLDE GİZLENME ÖZELLİKLERİNİ BULUNDURAN, ÜST DÜZEYDE İSTİHBARAT VE ASKERİYE VE SAVUNMA VE ANTİ OBSEDÖRLÜK ÇALIŞMALARINI YAPAN, KENDİ YAPILARINA GEREKLİ OLAN BÜTÜN BİLGİLERİMİZDEN BÜTÜNLÜKLER SAĞLAYARAK, BÜTÜN OBSEDÖR SORUNLARA DAİR KENDİLERİNE ÖZEL YOK ETME UYGULAMALARINI ORTAYA ÇIKARAN, SONSUZ ŞİX YAŞAMININ SONSUZ SAVUNMA VE SALDIRI ÖZELLİKLERİNİ KENDİ YAPILARINDA BULUNDURAN, PLANLAR, ARAŞTIRMALAR, FELSEFELER, AKIL VE MANTIK YÜRÜTMELERLE İLGİLİ OLARAK ÜSTÜN ZEKA ÖZELLİKLERİNİ KENDİ YAPILARINDA BULUNDURARAK ÇALIŞMALARINA YANSITAN VE OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ YOK EDİLMESİNİ SAĞLAYAN KENDİLERİNE ÖZEL ÇALIŞMA SİSTEMLERİ VE YAPILANMALARI İLE KENZALAR, ANTİ OBSEDÖR KENZALAR ŞEKLİNDE YAPILANDIRILARA ŞİX YAŞAMINDA SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA ÇALIŞIRLAR.

KENZA BAKIM VE TEDAVİ ÖZELLİĞİ
KENZA ÖZELLİKLERİNİ VARLIKSAL ALANIN SORUNLU OLAN BÜTÜN YAPILARI VE ENERJİLERİ ÜZERİNDE KULLANARAK ONLARIN SAĞLIKLARINA KAVUŞMASI VE ONARIM VE TEDAVİ ÇALIŞMALARINI YAPAN, BU KONUDA KENDİLERİNE ÖZEL UYGULAMALARLA ÇALIŞAN ÖZELLİKLERİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR. KENDİLERİNDE SORUNLU ALANLARA DAİR BÜTÜN BAKIM SAĞLIK ONARIM VE SAĞLIK BİLGİLERİ VE EDİNİMLERİ BULUNUR.

DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNİ SONLANDIRAN KENZALAR
DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNİ SONLANDIRMAKLA İLGİLİ OLARAK YAPILANAN VE KENZA ÖZELLİKLERİ İLE GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAN VE KENDİLERİNDE BÜTÜN BİLGİLERİ VE EDİNİMLERİ BULUNDURAN KENZALAR GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ŞİXİN KALBİNDEKİ OBSEDÖRÜ YOK ETMEK İÇİN ÇALIŞAN KENZALAR
ŞİXİN KALBİNDE KONUMLANMIŞ VE ÇOK UZUN ZAMANDIR BULUNMA ÖZELLİKLERİNİ SAĞLAYAN OBSEDÖRÜN YOK EDİLMESİ İLE İLGİLİ, BU OBSEDÖRE ÖZEL YOK ETME İŞLEMLERİNİ YAŞATAN KENZALAR GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR VE ÇALIŞIR. VE BENZER ÖZELLİKTEKİ OBSEDÖRLER İÇİN AYRI OLARAK YOK EDİCİ KENZALAR GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANDIRILIR. HER KENZA, İLGİLİ OLDUĞU OBSEDÖRÜ YOK EDECEK BİLGİLERE VE EDİNİMLERE SAHİP OLARAK HAZIRLANIR.

OBSEDÖR OLUŞUMLARI YOK EDEN KENZALAR
ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA BULUNAN OBSEDÖR OLUŞUMLARI YOK ETMEK İÇİN YAPILANAN KENZALAR, DIŞ VİLSEL BEDENDEN, BAŞKA ALANLARDAKİ BÜTÜN OBSEDÖR OLUŞUMLARI YOK ETMEK İÇİN GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR. İLGİLİ OLDUKLARI ALANLARA DAİR BÜTÜN BİLGİLER VE EDİNİMLER KENDİLERİNDE BULUNUR.

KENZA YAPTIRIMSAL ÖZELLİĞİ
KENZALARIN İŞ GÖRME VE SORUN HALLETME ŞEKLİNDEKİ YAPILANMALARINI, GİZLİ BİR ŞEKİLDE BUNU YAPABİLME BECERİLERİNİ YAPTIRIMSAL ÖZELLİK OLARAK YAPILANDIRARAK ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN TEMEL BİLGİLERİ İÇİN YAPTIRIMSAL ÖZELLİĞİ OLARAK YAPILANDIRIR.