PIRILLIK ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

PIRILLIK ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

PIRILLIK, İLGİLİ ALANLARIN ÇOK TEMİZ, BAKIMLI, İÇERİĞİNDE HİÇ BİR SORUNUN OLMAMASI ANLAMINI YAŞATAN ÖZELLİKLERDE PARLAYAN BİR GÖRÜNÜME SAHİP OLMASI ANLAMINA GELEN UYGULAMALAR VE GÖRÜNTÜLERE, İZLENİMLERE VERİLEN İSİMLERDİR. BİR ALAN PIRIL ŞEKLİNDE İSE, DEYİMLE PIRIL PIRIL OLARAK KULLANILMIŞ İSE O ALAN PARLAKLIĞI VE TEMİZLİĞİ VE SORUNSUZLUĞU İLE YAPILANMIŞ VE ORTAYA ÇIKMIŞ BİR ALAN OLMAK ANLAMLARINA GELİR. İŞTE BU AÇIKLAMA İLE ŞİX YAŞAMINDA ÇOK ÖZELLİKLİ PIRILLIK UYGULAMALARI YAPAN ERDEMSEL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ OBSEDÖR PIRILLIK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ YOK EDİLMESİ İLE İLGİLİ OLARAK ONLARA ÖZEL ÇOK PARLAK VE TEMİZ VE ONLARI RAHATSIZ EDEN ŞEKİLDE VE YOK OLMALARINI SAĞLAYACAK ÖZELLİKLERDE PIRIL IŞIKLARI ORTAYA ÇIKARAN VE ETKİLERİNİ YAŞATAN, ONLARI ZATEN RAHATSIZ EDİCİ OLAN PIRILLIĞIN OBSEDÖR YOK ETMEKLE İLGİLİ OLARAK YAPILANMASI İLE ORTAYA ÇIKAN BÜTÜN ÖZELLİKLERİNİ OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARI ÜZERİNDE YAŞATAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

PIRILLIK TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
OBSEDÖR SORUNLAR YÜZÜNDEN PIRILLIKLARINI KAYBETMİŞ OLAN BÜTÜN VARLIKSAL ALAN ENERJİLERİMİZ VE YAPILANMALARIMIZI PIRIL HALLERİNE GETİREN, BU KONUDA ÖZEL ÇALIŞMALAR YAPARAK ONLARI EN KISA ZAMANDA PIRILLAŞTIRAN, ANTİ OBSEDÖR TEDAVİ VE BAKIM VE SAĞLIK ÇALIŞMALARI YAPARAK ONLARDAKİ BÜTÜN OBSEDÖR SORUNLARI VE ETKİLERİ VE YAPILANMALARI YOK EDECEK ÇALIŞMALAR YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.