ŞAZEŞİX, ŞİX YAŞAMININ TOPLUMSAL ALANLARINA HİTAP EDEN ALANSAL MEXTA ÖZELLİKLİ KULETASI

ŞAZEŞİX, ŞİX YAŞAMININ TOPLUMSAL ALANLARINA HİTAP EDEN ALANSAL MEXTA ÖZELLİKLİ KULETASI

ŞİX YAŞAMININ TOPLUMSAL VE SOSYAL ALANLARINA HİTAP ETME ÖZELLİKLERİ İLE TEMEL GERÇEKLİK ALANINA ÖZEL OLARAK, BU ALANDAKİ GÜZELLİĞİN, HUZURUN, MUTLULUĞUN, SOSYALLEŞME SAĞLAYICI ÖZELLİKLERİN, BİRLİK VE BERABERLİĞİN, GÜVEN VE NEŞELERİN VE TOPLUMSAL HAZ ŞEKLİNDEKİ YAPILANMALARIN BİR BÜTÜNLÜK ŞEKLİNDE OLUŞTURULMASI İLE, ŞİX YAŞAMININ TOPLUMSAL ALANLARINDA ÇEKİCİLİK YARATAN KULETA GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR. BU ANLAMDA BÜTÜN VİLSEL OLUŞUMLARIN VE ALANLARIN ALGILAMASI ORTAKLIĞINI YAŞATAN, BÜTÜN ALANLARIN TOPLUMSAL YAPILANMADAN ALGIĞI MUTLULUKLARI VE HAZLARI ONLARA HATIRLATMA VE TOPLUMSAL ALANLA İLGİLİ ÇEKİCİ GÖRDÜKLERİ KONULAR ÜZERİNDEN BİR EDİNİM VE GÜZELLİK SAĞLAYAN ÖZELLİKLERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR. VE ŞİX ÇİÇEĞİNİN ÜZERİNDE KENDİSİNE ÖZEL TASARIMSAL YAPILANMASI İLE BULUNAN ÖZELLİKLERİ KULETASI, DİĞER KULETALAR ARASINDA YERİNİ ALIR.

ŞAZEŞİXİN DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNİ ETKİLEMESİ ÖZELLİĞİ
ŞAZEŞİXİN BU ÇALIŞMASI İLE İLGİLİ OLARAK HAZIRLANAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ, DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNİN İÇERİSİNDEKİ YAŞAMI ETKİLEMEKLE İLGİLİ OLARAK ÇALIŞARAK, DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİ SONLANANA KADAR OLABİLECEK BÜTÜN VİSSANIN GÜZEL ETKİLERİNİ TOPLUMSAL ALANLARDA YAŞATMA ÖZELLİKLERİ İLE, ŞİXİN ÇEVRESİNDE YAŞATMA ÖZELLİKLERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ OBSEDÖR ŞAZEŞİX OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ TOPLUMSAL VE BİRLİKTELİK YAPILANMALARINI BOZMA ÇALIŞMALARI YAPAN, ONLARIN BÜTÜN ALANLARINA GİREBİLME VE SIZABİLME İMKANLARI İLE ÇALIŞAN VE BÜTÜN ALANLARINDA BOZUKLUKLAR, SORUNLAR, AYRILIKLAR VE DÜZENSİZLİKLER SAĞLAYAN ÖZELLİKLERİ İLE YAPILANAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.