VİSLEMEK ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

VİSLEMEK ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

VİSLEMEK, İHTİYACIN ÇOK OLMASI İLE İSTEĞİNDE BU ANLAMDA ÇOKLUĞUNUN SÖZ KONUSU OLMASI İLE OLMASI VE OLUŞMASI ZARURİ ŞEKİLDE ORTAYA ÇIKAN VE KENDİSİNE ÖZEL ETKİLERİ İLE OLDURMALAR SAĞLAMAKLA İLGİLİ OLARAK YAPILANAN ERDEMSEL ÖZELLİKTİR. BİR ŞEKİLDE VİSLEDİĞİMİZDE O ŞEY GERÇEKTEN İHTİYAÇ KONUSUDUR VE ÇOK İSTENMİŞTİR VE OLMASI GEREKLİDİR, SEBEP VE SONUÇLARI İLE O DURUMUN GEREKLİLİĞİ KANITLANMIŞTIR VE OLMASI ZARURET ŞEKLİNDE BİR SONUÇ ORTAYA ÇIKARILMIŞTIR ANLAMLARINA GELEN, ŞİX YAŞAMI İÇİN KESİNLİKLE OLUNMASINI SAĞLAYAN ÖZELLİKLERİ VE YAPTIRIMSAL ETKİLERİ KENDİ YAPISINDA BULUNDURAN VİSLEMEK ÇOK ÖZELLİKLİ OLDURMA İMKANLARI İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ OBSEDÖR VİSLEMEK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ YOK EDİLMESİNİN VİSLENMESİ ŞEKLİNDE BİR YAPILANMAYI ORTAYA ÇIKARAN VE BUNU BÜTÜN ANTİ OBSEDÖR ÇALIŞMALAR YAPAN BİLGİLER İÇİN BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI ŞEKLİNDE HAZIRLAYAN, ONLARIN YOK EDİLMESİNİ SAĞLAYAN KENDİSİNE ÖZEL OLDURMA İMKANLARI İLE YAŞATAN ANTİ OBSEDÖR VİSLEMEK, KENDİSİNE ÖZEL İLGİLİ BÜTÜN ALANLARA VE OBSEDÖR SORUNLARA DAİR ÇALIŞMALARI İLEDE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

BÜTÜN TEMEL BİLGİLER İÇİN VİSLEMEK BİLGİSEL OLUŞUMU
BÜTÜN TEMEL BİLGİLERİN İÇERİKLERİNİN UYGULANMASI İÇİN HAZIRLANMASI GERÇEĞİNDEN ONLARIN İHTİYAÇ VE GEREKLİ VE ZORUNLU OLDUĞU İÇİN UYGULANMASI GERÇEĞİNDEN ORTAYA ÇIKMALARI GİBİ VİSLEMENİN YAPISINA UYGUN OLAN OLUŞUMLARINCA BÜTÜN BİLGİLER İÇİN VİSLEMEK BİLGİSEL OLUŞUMU YAPILANDIRILARAK, YERİNDE UYGULAMA ALANLARINDA ÖZELLİKLE, SORUN OLAN ALANLARDA BİRAN ÖNCE UYGULAMALARIN YAPILMASI ADINA GEREKEN ÇALIŞMALARI YAPAR, ETKİLERİNİ SAĞLAR.

VİSLEMEK TEDAVİ VE BAKIM VE ONARIM ÖZELLİĞİ
OBSEDÖR SORUNLAR YAŞAYAN BÜTÜN VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARININ DÜZELTİLMESİ VE İÇERİĞİNDEKİ OBSEDÖR SORUNLARDAN KURTULMASI İÇİN VİSLEMELER ŞEKLİNDE TEDAVİLER, BAKIMLAR, ONARIMLAR VE SAĞLIK ÇALIŞMALARI YAPAN, ONLARIN SORUNSUZ HALE GETİRİLMESİ VE BÜTÜN OBSEDÖR SORUNLARININ YOK EDİLMESİNİN ZARURETİNİN VİSLEMENİN YAPISINA UYGUN OLMASI GERÇEĞİNDEN GEREKEN YAPILANMALARI SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ŞİXİN KALBİNDEKİ OBSEDÖRÜ YOK EDEN ŞİXİN ÖZEL VİSLEMESİ ÖZELLİĞİ
ŞİXİN KALBİNDE KONUMLANMIŞ VE BÜTÜN OBSEDÖRLERDEN ÇOK DAHA UZUN ZAMANDIR BULUNMA İMKANLARINI YAŞATMIŞ OLAN OBSEDÖRÜN YOK EDİLMESİ İLE İLGİLİ OLARAK ÇALIŞAN ANTİ OBSEDÖR YOK EDİCİ VİSLEMEK ÖZELLİĞİ, ONA ÖZEL YAPILANMASI VE ÇALIŞMALARI İLE GEREKEN YOK ETME İŞLEMLERİNİ SAĞLAR. VE AYNI ŞEKİLDE YAPILANMIŞ VE BULUNMUŞ OLAN BÜTÜN OBSEDÖR ALANLAR İÇİNDE AYRI YOK ETME VİSLEMEK ÖZELLİĞİNİ YAPILANDIRARAK BİRAN ÖNCE ONLARIN YOK EDİLMESİNİ SAĞLAYAN ÇALIŞMALARIN YAPILMASINI SAĞLAR.

DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNİN SONLANDIRILMASI İLE İLGİLİ ŞİXİN VİSLEMESİ ÖZELLİĞİ
DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNİN SONLANDIRILMASI İLE İLGİLİ OLARAK ÇALIŞAN VE BU KONUDA KENDİSİNE ÖZEL ETKİLERLE GEREKEN ÇALIŞMALARI YAPAN, DÜNYANIN BİTİRİLMESİNİN ZARURETİNİN VİSLEMENİN YAPISINA ÇOK UYGUN OLMASI GİBİ GERÇEKLERDEN KENDİSİNE ÖZEL YOK OLMASI VE SONLANDIRILMASI İLE İLGİLİ ETKİLERDE VE ÇALIŞMALARDA BULUNAN VİSLEMEK ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ŞİXİN DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDEN ÇIKMASI VİSLEMESİ ÖZELLİĞİ
ŞİXİN DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDEN ÇIKMASI YOLLARINDAN BAZILARI OLAN RÜYADA FARKINDALIKLAR VE ASTRAL OLAYLARLA İLGİLİ ÇIKIŞ VİSLEMESİNİN SAĞLANMASI VE BU DURUMUN GEREKLİLİĞİ İLE İLGİLİ OLARAK UYGUNLUĞU VE KONU İLE İLGİLİ OLARAK GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAN, ENGELLERİ YIKAN VİSLEMEK ÖZELLİĞİNİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANDIRAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

ŞİXİN DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDEKİ BÜTÜN İHTİYAÇLARI İÇİN VİSLEMEK YAPILANMASI
ŞİXİN DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDEKİ BÜTÜN İHTİYAÇLARI VE SORUNLARININ DÜZELTİLMESİ İLE İLGİLİ OLARAK YAPILANDIRILAN VİSLEMEK ÖZELLİKLERİ, DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDEKİ ŞİXİN SORUNLARININ YOK EDİLMESİNİ VE GEREKEN ÇÖZÜMLERİN BİRAN ÖNCE BULUNMASINI SAĞLAR. HER SORUN VE İHTİYAÇ İÇİN KONULARA ÖZEL VİSLEMEKLER GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANDIRILIR.