İYİLİN ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

İYİLİN ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

İYİLİN, İYİLİKLERİN VE İYİ OLMANIN, SEVGİ VE VİSSA İLE İLGİLİ OLMANIN VE BUNU YAŞATMANIN ÇEKİLİĞİNİ İFADE EDEN, BU DURUMUN KENDİSİNE ÖZEL ÇEKİCİLİKLERİNİ TANIMLAYAN, İYİ OLMANIN, İYİ DAVRANMANIN, İYİ KONUŞMANIN, İYİ YAŞAMANIN, İYİLİKLE İLGİLİ OLARAK BİR YOL ÜZERİNDE OLMANIN ÇOK ÇEKİCİ BİR DURUM OLDUĞUNU AÇIKLAYAN, ANLATAN ERDEMSEL ÖZELLİKTİR. VE BU ERDEMSEL ÖZELLİK ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA YAŞAMA ÖZELLİKLERİNDEDİR VE ŞİX YAŞAMININ KENDİ YAPISI İLE İLGİLİ OLAN BÜTÜN ALANLARI İYİLİN ERDEMSEL ÖZELLİĞİNİ YAŞATMAKTADIR. İYİLİNİN GENEL ÖZELLİĞİ OLARAK BU ÇEKİCİLİK ŞİX YAŞAMININ KENDİ YAPISI İÇERİSİNDE ALGILANAN VE YAŞATILAN ÖZELLİKLERDE BİR ÇEKİCİLİKTİR. ÖRNEKLE ŞİX YAŞAMININ DIŞINDAN OLAN BÜTÜN ALANLAR İÇİN İYİLİN SON DERECE İTİCİ VE ONLARI RAHATSIZ EDİCİ ŞEKİLDE BİR YAPILANMAYI MEYDANA GETİRİR. YANİ BÜTÜN OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARI İÇİN İYİLİNLER HİÇ BİR ŞEKİLDE ÇEKİCİLİKLER MEYDANA GETİRMEDEN ONLARI RAHATSIZ EDEN, AŞIRI İTİLİMLER SAĞLAYAN VE BU ŞEKİLDE ŞİX YAŞAMINDAN UZAK DURMALARINA NEDEN OLAN ÖZELLİKLERDE ERDEMSEL BİR ÖZELLİKTİR. ANCAK ŞİX YAŞAMININ İÇERİSİNDEKİ BÜTÜN ALANLARDA OLDUKÇA ÇEKİCİ VE GÜZEL VE YAŞANILASI ÖZELLİKLERİ ORTAYA ÇIKARAN İYİLİNLİK, ŞİX YAŞAMINA ÖZEL OLAN YAPILANMASI İLE VE TÜM ŞİX YAŞAMINI ETKİLEYEN ÖZELLİKLERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.
YANİ ŞİX YAŞAMI İYİLİNDİR, ŞİX VİLSEL OLUŞUMLARI İYİLİNDİR, ŞİX İYİLİNDİR, ŞİX BİLGİLERİ İYİLİNDİR, ŞİX VARLIKSAL ALAN OLUŞUMLARI VE ENERJİLERİ İYİLİNDİR ŞEKLİNDE İYİLİNLİK, BÜTÜN ALANLARIMIZIN KENDİ YAPISI OLARAK YAŞATILIR. BİLGİ GEREKEN YAPILANMAYI SAĞLAR.

ANTİ OBSEDÖR İYİLİN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ YOK EDİLMESİNİ AMAÇLAYAN ÇALIŞMALARI İLE ONLARIN BULUNDUKLARI VARLIKSAL ALAN YAPILARINDAN VE ENERJİLERİNDEN AYRILMASINI SAĞLAYAN ÇALIŞMALARI İLE BÜTÜN OBSEDÖR SORUNLU OLAN ALANLARIMIZDAKİ OBSEDÖR OLUŞUMLARI VE YAPILANMALARI VE OBSEDÖRLERİ VE ETKİLERİNİ İTMEK VE DIŞLAMAK VE BULUNDUKLARI ALANLARDAN ÇIKARILARAK YOK EDİLMESİNİ SAĞLAMAK ŞEKLİNDE ÇALIŞMALAR İÇERİSİNDE BULUNAN ANTİ OBSEDÖR İYİLİN ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

İYİLİN TEDAVİ BAKIM VE SAĞLIK ÇALIŞMALARI
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ YAPISINDA SORUNLAR MEYDANA GETİRDİĞİ BÜTÜN OBSEDÖR SORUNLARI VE ETKİLERİ VE DEĞİŞİMLERİ VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARIMIZDAN İTMEK, ÇIKARMAK, ONLARIN BU DURUMLARININ SAĞLIKLI VE TEDAVİ EDİCİ ŞEKİLDE İYİLİNLİK ÖZELLİĞİ İLE SAĞLAMAK ŞEKLİNDE ÇOK ÖZELLİKLİ İYİLİN TEDAVİ VE BAKIM VE SAĞLIK ÇALIŞMALARI YAPMAK İÇİN GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.