DOKTORLUK ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

DOKTORLUK ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

DOKTORLUK, İLGİLİ OLUNAN ALANLARA DAİR SORUNLARI ÇÖZMEKLE İLGİLİ, SAĞLIK PROBLEMLERİNİ GİDERMEKLE İLGİLİ, HATALARI VE YANLIŞLIKLARI DÜZELTMEKLE İLGİLİ, ONARIM VE BAKIM SORUNLARINI ÇÖZMEK VE KENDİ YAPISININ VE ÖZELLİKLERİNİN EN İYİ ŞEKİLDE ÇALIŞMASINI SAĞLAMAKLA İLGİLİ OLARAK, SAĞLIK GETİRMENİN, ONARIM SAĞLAMANIN, BAKIM YARATMANIN, TEDAVİ ETMENİN BÜTÜN İMKANLARINI BİLEN VE KENDİ YAPISINDA VE BİLGİSİNDE EDİNİMLERİNDE BULUNDURAN, İLGİLİ OLUNAN ALANDA SORUN NE İSE ONA GÖRE BİR DOKTORLUK ÖZELLİĞİNİ KENDİ YAPISINDA OLUŞTURAN VE ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN SAĞLIK, ONARIM, BAKIM VE TEDAVİ BİLGİLERİNİ KENDİ YAPISINDA BULUNDURARAK BÜTÜN SORUNLU ALANLARIMIZ İÇİN
VARLIKSAL ALAN ENERJİLERİ DOKTORU
DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİ SORUNLARI DOKTORU
ŞEKLİNDEKİ YAPILANMALARLA SORUNLARA ALANLARA ÖZEL DOKTORLUKLARIN MEYDANA GELMESİ ŞEKLİNDE ÇALIŞAN VE İLGİLİ OLDUĞU ALANDA SAĞLIK ÇALIŞMALARININ GEREKTİĞİ VE SORUNLU OLAN BÜTÜN ALANLARIMIZLA İLGİLİ OLAN TEMEL BİLGİLERE ÖZEL DOKTORLUK YAPILANMASINI SAĞLAYAN ERDEMSEL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR. İÇERİĞİNDE DOKTORLUĞUN BÜTÜN ÖZELLİKLERİNİ BULUNDURARAK CERRAHLAR VS. ŞEKLİNDE ÇOK ÖZELLİKLİ DOKTORLUK ÇALIŞMALARI İLE GEREKEN SAĞLIK ÇALIŞMALARINI YAPAR.

ANTİ OBSEDÖR DOKTORLUK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ KENDİLERİNİ DÜZGÜN VE ÇALIŞAN HALDE YAŞATMASI NE ANLAMA GELİYORSA BUNU BOZAN, ONLAR İÇİN HASTALIK NE DEMEK İSE ONLARA EN BÜYÜK HASTALIKLARI YAŞATAN, OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ DENGELERİNİ, DÜZENLERİNİ BOZACAK OLAN YENİ HASTALIKLAR MEYDANA GETİREREK ONLARIN YOK EDİLMESİ ÇALIŞMALARININ YAPILMASINI SAĞLAYAN, GÜÇSÜZ, ACİZ,YARALI, BİTKİN VE DAĞILMIŞ ŞEKİLDE OLMALARI İÇİN GEREKEN BÜTÜN ANTİ OBSEDÖR DOKTORLUK ÇALIŞMALARI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

OBSEDÖR SORUNLU ALANLARA ÖZEL DOKTORLUK ÇALIŞMASI ÖZELLİĞİ
OBSEDÖR SORUNLAR YÜZÜNDEN İÇERİĞİNDE SORUNLARIN MEYDANA GELDİĞİ, KENDİ YAPILARINDA OBSEDÖRLERİN İZLERİNİN OLDUĞU, YAPILARININ DEĞİŞTİĞİ, ENERJİLERİMİZ VE YAPILANMALARIMIZ İÇİN GEREKEN BÜTÜN BAKIM VE TEDAVİ ÇALIŞMALARINI YAPAN VE ONLARI OBSEDÖR BÜTÜN SORUNLARDAN KURTARAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ, HER ALAN İÇİN ÖZEL ÇALIŞMALARI İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR. İÇERİĞİNDE DOKTORLUĞUN BÜTÜN ÖZELLİKLERİNİ BULUNDURARAK CERRAHLAR VS. ŞEKLİNDE ÇOK ÖZELLİKLİ DOKTORLUK ÇALIŞMALARI İLE GEREKEN SAĞLIK ÇALIŞMALARINI YAPAR.