BAŞKALAŞIMLAR ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

BAŞKALAŞIMLAR ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

BAŞKA TERİMİNDEN YOLA ÇIKILARAK, DEĞİŞİK, FARKLILIK ANLAMINA GELEN BAŞKA, BAŞKALAŞIMLAR ŞEKLİNDE DEĞİŞMELER, DÖNÜŞMELER, FARKLILIKLARIN YAPILANDIRILMASI, İLGİLİ ALANLARIN BİR DURUMDAN BAŞKA BİR DURUMA DÖNÜŞMESİ VE DEĞİŞMESİ ANLAMINA GELEN ÇALIŞMALARA VE OLUŞUMSAL YAPILANMALARA VERİLEN İSİMLERDİR. BU AÇIKLAMA İLE BAŞKALAŞIMLAR ŞİX YAŞAMINDA GEREKEN YER VE ZAMANLARDA KULLANILIRLAR. KENDİSİNE ÖZEL ÇOK ÖZELLİKLİ BAŞKALAŞIM YÖNTEMLERİNİ ORTAYA ÇIKARARAK, YADA İLGİLİ OLUNAN BÜTÜN ALANLARIMIZIN BAŞKALAŞIM GEÇİRMEMESİ İLE İLGİLİ ÇALIŞMALAR YAPARAK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR. BAŞKALAŞIMLAR ÜZERİNDE ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINI İNCELER.

ANTİ OBSEDÖR YOK EDİCİ BAŞKALAŞIM OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ BİR BAŞKALAŞIM HALİ OLARAK YOK OLMALARINI SAĞLAMAKLA İLGİLİ ŞEKİLDE YAPILANAN, ONLARIN YOK OLMA HALİ OLAN BU DURUMLARININ SONRAKİ BAŞKALAŞIM EVRESİ OLAN YOK EDİLMESİ İMKANLARINI EN İYİ ŞEKİLDE SAĞLAYAN VE KENDİSİNE ÖZEL MOR ÇİZGİ YASAKLARI GİBİ BAŞKALAŞIM YOK ETME ÖZELLİĞİNİ ORTAYA ÇIKARAN, ONLARIN NASIL BAŞKALAŞIMLAR İÇERİSİNDE OLARAK YOK EDİLDİKLERİNİ BİLEREK BU SÜRECİ EN SAĞLAM ŞEKİLDE OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARI ÜZERİNDE YAŞATAN, ANTİ OBSEDÖR YOK EDİCİ BAŞKALAŞIM ÖZELLİĞİ OLARAK DİĞER YOK EDİCİ ÖZELLİKLERİMİZ GİBİ KENDİSİNE ÖZEL YOK ETME İMKANLARI İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ OBSEDÖR BAŞKALAŞIM ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ ŞİX VARLIKSAL ALANINDA BAŞKALAŞIMLAR MEYDANA GETİRMESİ SÖZ KONUSU OLMUŞTUR VE ÖRNEKLE DIŞ VİLSEL BEDEN BİR BAŞKALAŞIM İÇERİSİNE GİRMİŞTİR, DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDEKİ MADDİ YAPILANMA BİR BAŞKALAŞIM SONUCU OLUŞTURULMUŞTUR ŞEKLİNDE OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ MEYDANA GETİRDİĞİ BÜTÜN BAŞKALAŞIMLARI ORTAYA ÇIKARARAK BUNLARI SONLANDIRMA ÇALIŞMALARI YAPAN, ONLARIN BAŞKALAŞIM GEÇİRDİKTEN SONRA HALA AYNI ŞEKİLDE KALMALARI İLE İLGİLİ DİRENÇLERİNİ YOK EDEN, GERÇEK ÖZELLİKLERİ OLAN ŞİX YAŞAMI VARLIKSAL ALAN ENERJİLERİNE BAŞKALAŞIMLAR GEÇİRMESİNİ SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR. OBSEDÖRLER BAŞKALAŞIMLARI NASIL UYGULADIKLARINI ORTAYA ÇIKARARAK BU SÜRECİ TERSİNE ÇEVİREREK BÜTÜN ÖZELLİKLERİMİZİ OLMASI GEREKEN HALLERİNE GETİRİR.

BAŞKALAŞIM TEDAVİ VE SAĞLIK ÇALIŞMALARI
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARI YÜZÜNDEN BAŞKALAŞIMLAR GEÇİRMİŞ OLAN BÜTÜN ALANLARIMIZA ÖZEL TEDAVİ, SAĞLIK, BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARI YAPARAK ONLARI OLMASI GEREKEN VARLIKSAL ALAN YAPILARINA DÖNÜŞTÜRME ÇALIŞMALARI YAPAN, BU ANLAMDA KENDİSİNE ÖZEL BİR ÇALIŞMASI OLAN VE İLGİLİ BÜTÜN ALANLAR İÇİN YAPILANARAK ÇALIŞAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.