KURTARMAK ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

KURTARMAK ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

KURTARMAK, İLGİLİ ALANLARIN VE DURUM VE OLAYLARIN İÇERİSİNDE BULUNDUKLARI ZOR DURUMDAN ONLARI ÇIKARMAK ANLAMLARINA GELEN, ONLAR İÇİN ZOR DURUM OLAN NE İSE ONLARI BU DURUMUN İÇERİSİNDEN ÇIKARMA ÇALIŞMALARI VE DAVRANIŞLARINA VERİLEN İSİMLERDİR. KURTARMAK AYNI ZAMANDA BİR YARDIM ETME ÖZELLİĞİ ŞEKLİNDEKİ YAPILANMASI İLE ŞİX YAŞAMININ İLGİLİ ZAMAN VE DURUMLARINDA GEREKEN ŞEKİLDE KULLANILIR.

ANTİ OBSEDÖR KURTARMAK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ ETKİSİ ALTINDA KALMIŞ OLAN BÜTÜN VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARIMIZI BU ZOR DURUMUN İÇERİSİNDEN ÇIKARMAK VE KURTARMAK ÇALIŞMALARI YAPAN, KENDİSİNE ÖZEL KURTARILMALARI İLE İLGİLİ ÇALIŞMALARI OLAN VE NASIL KURTARILMASI GEREKTİĞİNE DAİR HER ALANA ÖZEL EDİNİMLERİ VE BİLGİLERİ ORTAYA ÇIKARAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ OBSEDÖR YOK EDİCİ KURTARMAK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ YOK EDİLMESİ SONLARINDAN ONLARIN ASLA KURTULAMAMASINI SAĞLAYAN, ONLARIN HEPSİNİN SONLARININ KENDİ HAKİKATLERİ OLAN YOK OLMAYI YAŞAMASINI SAĞLAYAN VE KENDİLERİNİ BU SONDAN KURTARMA ÇALIŞMALARI YAPAN BÜTÜN OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARINI BU ÇALIŞMALARINI ENGELLEYEN, HİÇ BİR ŞEKİLDE KURTULAMAYACAKLARI YOK EDİLMELERİ İÇİN GEREKEN İMKANLARI SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.