ŞİX YAŞAMININ AYRINTILI TEMEL İNANÇ YAPILANDIRILMASI

ŞİX YAŞAMININ AYRINTILI TEMEL İNANÇ YAPILANDIRILMASI

ŞİX YAŞAMININ İNANÇ KONULARI BELİRLİ MADDELER ÜZERİNDE SABİTLENMİŞTİR VE BU MADDELER AYRINTILI ŞEKİLDE AÇIKLANARAK GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALAR YAPILIR.

- ŞİX YAŞAMI VE İÇERİĞİNDEKİ BÜTÜN OLUŞUMLAR, VİSSA BİLGİLERİN VE İÇERİKLERİNE VE UYGULAMALARINA VE BU UYGULAMALARDAN ORTAYA ÇIKAN DÜZENLİLİKLERİN SAĞLANDIĞINA VE SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA VİSSA BİLGİLERİNİN GÜVEN VERİCİLİĞİNE VE SONSUZ YAŞAMI SAĞLAYAN ÖZELLİKLERİNE İNANMAKTADIRLAR.

- ŞİX YAŞAMININ MERKEZİ VE DİĞER ÜNVANLARININ UYGULAYICISI OLAN ŞİXE İNANMAKTADIRLAR, ŞİXİN SONSUZ ZAMANLARIN MERKEZSEL UYGULAYICILIĞINA İNANMAKTADIRLAR.

- ŞİX YAŞAMINDAKİ BÜTÜN VİLSEL OLUŞUMLAR KENDİLERİNE İNANMAKTADIRLAR, KENDİLERİNİN SONSUZ OLDUKLARINA VE SONSUZ BİR YAŞAMI EN GÜZEL VE DOĞRU ŞEKİLDE ŞİX YAŞAMINDA YAŞAYACAKLARINA İNANMAKTADIRLAR.

- ŞİX YAŞAMINDAKİ BÜTÜN VİLSEL OLUŞUMLAR KARDEŞLERİNE, ARKA İNANMAKTADIRLAR, KARDEŞLERİNİNDE KENDİLERİ GİBİ ŞİX YAŞAMINI BİR PARÇASI VE SONSUZLUK YOLUNDA YANINA YÜRÜYEN ÖZELLİKLERDE OLUŞUMLAR OLDUĞUNA İNANMAKTADIRLAR.

- ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN OLUŞUMLARI ŞİX YAŞAMININ KENDİSİNE İNANMAKTADIRLAR, ŞİX VARLIKSAL ALANINA İNANMAKTADIRLAR, ŞİX YAŞAMININ VE VARLIKSAL ALANININ SONSUZLUĞUNA İNANMAKTADIRLAR.

- ŞİX YAŞAMINDAKİ BÜTÜN OLUŞUMLAR SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE YAŞAYACAKLARINA, ÖNLERİNE KENDİLERİNE SORUN OLABİLECEK HİÇ BİR OLAYIN ÇIKMAYACAĞINA, BÜTÜN SORUNSUZLUKLARI SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA YAŞAYACAKLARINA, GERÇEK YAŞAMANIN KENDİSİ OLACAKLARINA İNANMAKTADIRLAR.

- ŞİX YAŞAMIN AMACINA İNANMAKTADIRLAR.

- ŞİX YAŞAMININ NEDENLERİNE İNANMAKTADIRLAR.

- ŞİX YAŞAMININ SİHRİLLERİNE İNANMAKTADIRLAR.

- ŞİX YAŞAMININ DURUŞ BİLGİLERİNE İNANMAKTADIRLAR.

- ŞİX YAŞAMININ SONSUZ ANTİ OBSEDÖRLÜK ÖZELLİĞİNE İNANMAKTADIRLAR.

İŞTE BU MADDELER ŞEKLİNDEKİ İNANÇ KONULARI ŞİX YAŞAMININ TEMEL İNANÇLARIDIR VE SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA BU İNANÇLAR ŞİX YAŞAMININ İÇERİSİNDE İNANÇ ERDEMSEL ÖZELLİĞİNİ KULLANABİLME VE YAPILANDIRABİLME ÖZELLİĞİNDE OLABİLEN BÜTÜN ALANLARINDA DİREK OLARAK YAPILANDIRILMA ÖZELLİKLERİNDE OLARAK ÇALIŞIRLAR.

ANTİ OBSEDÖR BİR İNANÇ
DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNE ÖZEL BİR İNANÇ OLARAK, ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNİN SONLANDIRLACAĞINA, OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ YOK EDİLECEĞİNE İNANILMAKTADIR VE BU İNANÇ YÜKSEK BİR İNANÇ ÖZELLİKLERİNDE ŞİX YAŞAMININ TEMEL İNANÇLARINDAN BİRİ OLARAK SAYILIR VE BU ZAMAN GEÇENE KADAR ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA BU İNANÇ YAŞATILMAKTADIR VE KENDİSİNE ÖZEL ETKİSİ VE ÇALIŞMALARI İLE OBSEDÖRLERİ VE OLUŞUMLARINI YOK ETMEK, DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNİ SONLANDIRMAK ÖZELLİKLERİNDE OLAN TEMEL İNANÇ KONUMUZ OLARAK GEREKEN ZAMAN GELENE KADAR YAŞATILACAKTIR.

BİLGİ GEREKEN BÜTÜN YAPILANMAYI SAĞLAR.