KAPSS ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

KAPSS ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

KAPSS, ŞİX YAŞAMININ DIŞARIYA KARŞI KAPALI OLMASINI, DIŞARI OLARAK TANIMLADIĞI YARATILIŞSAL ALANLA HİÇ BİR ŞEKİLDE İLGİLİ OLUNMAMASINI, DIŞARIDAN İÇERİYE, İÇERİDEN DIŞARIYA HİÇ BİR ŞEKİLDE DURUMLARIN, OLAYLARIN, KONULARIN, ALANLARIN, OLUŞUMLARIN, ETKİLERİN, BİLGİLERİN, İÇERİKLERİN, GÖRÜNTÜLERİN VE SESLERİN VE VAR OLMASI İLE İLGİLİ OLAN, FORMSAL VE YAPISAL OLARAK BİR ANLAM İFADE EDEBİLEN, ŞİX YAŞAMININ '' HER ŞEY '' TANIMLARINCA BİR GELENİN VE GİDENİN SÖZ KONUSU OLMAMASINI İFADE EDEN ŞİX YAŞAMININ SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA KAPALILIĞINI VE KENDİSİNE ÖZEL OLAN YAŞAMSAL ÖZELLİKLERİNİ AÇIKLAYAN ERDEMSEL NİTELİĞİ, ÖZELLİĞİDİR. KAPSS, BU KONUDA BİR SONSUZLUK KAPALILIĞI ŞEKLİNDEKİ YAPILANMALARI MEYDANA GETİRİR. ŞİX YAŞAMININ DIŞARISI İLE İLGİLİ BÜTÜN KURAL VE BİLGİLERİNİ KENDİ YAPISINDA BULUNDURAN VE ÇOK CİDDİ VE SAĞLAM BİR ŞEKİLDE KAPALILIKLARI SAĞLAYAN, KONU İLE İLGİLİ HİÇ BİR ŞEKİLDE AÇIKLARIN VE İLTİMASLARIN OLMASINA İZİN VERMEYEN YAPILANMALARI İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR. KAPSS'IN BULUNMASI ŞEKLİNDEKİ ERDEMSEL ÖZELLİĞİ, DIŞARIYI TAMAMEN YOK SAYACAK ŞEKİLDE BİR YAPILANMAYI MEYDANA GETİREREK EN ULAŞILMAZ YAPILANMALARI ŞİX YAŞAMI İÇİN SAĞLAR. ÇOK ÖZELLİKLİ KAPSS YAPILANMALARI İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.
( NOT: ŞİX YAŞAMININ DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİ ZAMANLARINDA DIŞARI İLE İLGİLİ OLARAK DIŞARIDAKİ ALANLARA DAİR ENERJİLERİN OBSEDÖR ALANLARDAN ÇIKMASI VE GÖNDERİLMESİ VE DIŞARIDAKİ OBSEDÖR ALANIN YOK EDİLMESİ İLE İLGİLİ EDİNİMLERİN SAĞLANMASI ŞEKLİNDE BU SÜREÇ BİTENE KADAR GEREKEN DUYARLI ÇALIŞMALARINI SAĞLAR, KONTROLLERİ YAPAR, SADECE AMACIN UYGULANMASI ŞEKLİNDE ÇALIŞMALARI DENETLER.)

ANTİ OBSEDÖR KAPSS ÖZELLİĞİ
ŞİX YAŞAMININ DIŞARIDAN GELEBİLECEK OLAN BÜTÜN TEHDİT VE İLETİŞİM VE BİZİ BULMAYA ÇALIŞMALARI İLE İLGİLİ OLARAK ÖNLEMLER ALAN, KENDİSİNE ÖZEL BU DURUMUN KESİNLİKLE YAŞATILMAMASI İLE İLGİLİ OLARAK ÇALIŞMALAR YAPAN, DIŞARIDAN ŞİX YAŞAMINA GELEBİLECEK OLAN BÜTÜN TEHLİKELERİ VE SORUNLARI ALGILAMAK VE GEREKEN ÖNLEMLERİ ALINMASINI SAĞLAMAKLA İLGİLİ ÇOK ÖZELLİKLİ SAVUNMA VE SALDIRI GİBİ İÇERİKLERİ BULUNAN, BÜTÜN ANTİ OBSEDÖR ÇALIŞMALARIMIZ VE OLUŞUMLARIMIZDAN KAPSS SALDIRI VE ÖNLEM VE KORUMA YAPILANMALARI SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ OBSEDÖR YOK EDİCİ KAPSS ÖZELLİĞİ
KAPSS, YAPISI İTİBARI İLE ŞİX YAŞAMININ BÜTÜNLÜĞÜNÜ KORUMAKLA İLGİLİ OLAN İÇERİĞİNİ SAĞLAMAKLA İLGİLİ OLAN VE ŞİX YAŞAMININ İÇERİĞİNE TAMAMEN TERS OLAN VE DIŞARI OLARAK ALGILANAN BÜTÜN OBSEDÖRLERİ VE OLUŞUMLARI BU ANLAMDA ALGILAYARAK, ONLARIN BÜTÜN ETKİLERİNİ, OLUŞUMLARINI, YAPILANMALARINI ŞİX YAŞAMININ DIŞI ŞEKLİNDE BİR ALGI İLE SAĞLAYARAK ONLARIN BİRAN ÖNCE YOK EDİLMESİ ÇALIŞMALARINI KENDİSİNE ÖZEL ÇALIŞMA ÖZELLİKLERİ İLE SAĞLAR. ONLARIN ŞİX YAŞAMININ İÇERİSİNDEYMİŞ GİBİ ÇALIŞMALAR YAPMASINA İZİN VERMEYEN ÖZELLİKLERİ İLE, ONLARIN HEM ŞİX YAŞAMININ DIŞINDAYMIŞ GİBİ BİR ALGI İLE BİZE ULAŞMASINI ENGELLER HEMDE İÇERİSİNDEYMİŞ GİBİ BİR YOK ETME ÇALIŞMALARININ SAĞLANMASINI SAĞLAR. ONLARI DIŞARI ÇIKARMAK ŞEKLİNDE OLARAK ONLARI ÖZGÜRLEŞTİRMEK ANLAMINDA DEĞİL, ONLARIN BİZE ULAŞMASINI ENGELLEYEN KAPSS ÖZELLİKLERİNİ YAŞATMAK ŞEKLİNDEKİ ANTİ OBSEDÖR YOK EDİCİ ÖZELLİĞİNİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANDIRIR.