BELİRTİ ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

BELİRTİ ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

BELİRTİ, İLGİLİ OLUNAN KONU, DURUM VE OLAYLA İLGİLİ OLARAK BİR BELİRME, BİR GÖRÜNME, BİR ANLAMAYA VE ALGILAMAYA YARDIMCI OLMAK VE BAŞLATMASI İLE İLGİLİ OLARAK ORTAYA ÇIKAN OLUŞUMLARA, DURUMLARA VE OLAYLARA, ALANLARA VERİLEN İSİMLERDİR. BİR ŞEYİN BELİRTİSİ, O ŞEYİN BÜTÜNLÜĞÜNÜN EN KÜÇÜK PARÇALARI ŞEKLİNDE ORTAYA ÇIKMA HALİDİR DİYEBİLİRİZ. BELİRTİLER, BÜTÜN OLAN KENDİSİNİ ORTAYA ÇIKAN KÜÇÜKLÜKLER, MİKRO HALLERİDİR DİYEBİLİRİZ. BİRŞEYLERİN BELİRTİLERİ ORTAYA ÇIKTIĞINDA ONUN DEVAMIDA VARDIR ŞEKLİNDEKİ TANIMLARLA BELİRTİLER, İPUÇLARI ŞEKLİNDEDE TANIMLABİLEN OLUŞUMSAL ÖZELLİKLERDİR. GİZLİ VE AÇIK BİR ŞEKİLDE OLMAYAN OLUŞUMLARIN BELİRTİLERİ OLABİLECEĞİ VE BU ŞEKİLDE ORTAYA ÇIKMASI SAĞLANACAĞI GİBİ, KAVRAMLARINDA BELİRTİLERİ ORTAYA ÇIKARILABİLİR VE TEMEL KAVRAMLARA ULAŞILABİLİR. BELİRTİLER BU AÇIKLAMA İLE ŞİX YAŞAMINDA GEREKEN ŞEKİLDE KULLANILIR. BÜTÜN TEMEL BİLGİLER İÇİN BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI YAPILANDIRILARAK, KENDİ KONULARI VE İÇERİKLERİ İLE İLGİLİ OLAN BELİRTİLERİ ALGILAMAK VE BULMAKLA İLGİLİ OLARAK ÇALIŞIRLAR.

ANTİ OBSEDÖR BELİRTİLER OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖLER VE OLUŞUMLARINA DAİR BÜTÜN BELİRTİLERİ ORTAYA ÇIKARMAK İÇİN ÇALIŞAN, VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARIMIZ İÇERİSİNDEKİ BÜTÜN GİZLENMİŞ VE SAKLANMIŞ OBSEDÖRLERE DAİR BELİRTİLER BULMAK İÇİN ÇALIŞAN VE GEREKEN ŞEKİLDE YOK EDİLMESİ ÇALIŞMALARININ YAPILMASI İÇİN İMKANLAR OLUŞTURAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

BELİRTİLER TEDAVİ VE ONARIM ÖZELLİĞİ
TÜM VARLIKSAL YAPILANMALARIMIZDAKİ BELİRTİLERDEN YOLA ÇIKARAK ONLARIN BÜTÜN OLAN OBSEDÖR SORUNLARINI ORTAYA ÇIKARARAK TEDAVİ VE BAKIM ÇALIŞMALARI YAPILMASINI SAĞLAYAN, VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARIMIZ, ENERJİLERİMİZ İÇERİSİNDE OBSEDÖR BELİRTİLER ARAYARAK GEREKEN SAĞLIK ÇALIŞMALARINI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ, KENDİSİNDE BAKIM VE ONARIMLA İLGİLİ BÜTÜN BİLGİLERDEN BÜTÜNLÜKLER MEYDANA GETİREREK BELİRTİLERLE YOLUYLA VE BAŞKA YOLLARLA YAPILANMALARIMIZI DÜZENLER, SAĞLIKLI HALE GETİRİR.