BAĞDAŞTIRMAK ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

BAĞDAŞTIRMAK ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

BAĞDAŞTIRMAK, İLGİLİ ALANLARIN BİRBİRLERİ İLE HER BAKIMDAN UYUMLU OLMASINI, UYUŞMASINI, BİRBİRLERİ İLE ALAKALI VE İLGİLİ OLABİLMESİNİ, ÖZELLİKLERİ VE İÇERİĞİ BAKIMINDAN ÜSTÜN BİR UYUMLULUK SAĞLANMASI ANLAMLARINA GELEN YAPILANMALARA VERİLEN İSİMLERİDİR. BU AÇIKLAMA İLE ŞİX YAŞAMINDA BAĞDAŞTIRMALAR İLGİLİ VE GEREKEN BÜTÜN ALANLARDA KULLANILIR.

ANTİ OBSEDÖR BAĞDAŞTIRMAK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ BİRBİRLERİ İLE OLAN BAĞDAŞMA ÖZELLİKLERİNİ YOK EDEN, ONLARI BU ANLAMDA AYIRAN VE BİRBİRLERİNE ULAŞAMAYAN ÖZELLİKLERLE YAPILANDIRAN, BÜTÜN BAĞDAŞMA ÖZELLİKLERİNİ ORTAYA ÇIKARARAK BUNLARI SONLANDIRAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

BÜTÜN TEMEL BİLGİLER İÇİN BAĞDAŞTIRMA BİLGİSEL OLUŞUM YAPILANMASI
BÜTÜN TEMEL BİLGİLERİN İÇERİKLERİ İLE İLGİLİ OLARAK YERİNDE UYGULAMA ALANLARINI ETKİLEYEBİLMELERİ İÇİN BAĞDAŞTIRMA YAPTIRIMSAL ÖZELLİĞİNİ ORTAYA ÇIKARAN VE BÜTÜN TEMEL BİLGİLERİN İLGİLİ OLDUKLARI ALANLARLA ARASINDA ÇOK İYİ BİR UYUMUN SÖZ KONUSU OLMASINI SAĞLAYAN BAĞDAŞTIRMA BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANDIRILIR.

BAĞDAŞTIRMA TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
OBSEDÖR ETKİLER ALTINDA KALMIŞ VE UZUN ZAMANDIR BİR BAĞDAŞMA İÇERİSİNDE BULUNAN BÜTÜN VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARIMIZI BU BAĞDAŞIM İÇERİSİNDEN ÇIKARMAK, TAMAMEN OBSEDÖR BAĞDAŞMALARI SONLANDIRMAK İÇİN GEREKEN BÜTÜN TEDAVİ, BAKIM VE SAĞLIK ÇALIŞMALARINI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ OBSEDÖR EX BAĞDAŞTIRMA ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ YOK EDİLMESİ İLE İLGİLİ OLARAK ANTİ OBSEDÖR BÜTÜN BİLGİLERİN İLGİLİ OLDUKLARI OBSEDÖR ALANLARA HÜKMETMESİ ŞEKLİNDE BİR BAĞDAŞTIRMA ÖZELLİĞİ ORTAYA ÇIKARAN VE OBSEDÖR OLUŞUMLARIN YOK EDİLMELERİNİ SAĞLAMAKLA İLGİLİ BİR UYUMU ARALARINDA SAĞLAYAN, ANTİ OBSEDÖR BİLGİLERİN YOK ETME UYGULAMALARINA BAĞDAŞMALAR ŞEKLİNDE BİR YAPILANMAYI KAZANDIRAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.