ÇÖZÜLME ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

ÇÖZÜLME ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

ÇÖZÜLME, İLGİLİ ALANLARIN YAPILARINDA VE ÖZELLİKLERİNDE DAĞILMALAR MEYDANA GETİRMEKLE İLGİLİ OLAN ÇALIŞMALARA VERİLEN İSİMLERDİR. BİR ALANIN BÜTÜNLÜĞÜNÜ ÇÖZÜLMELER ŞEKLİNDEKİ ÇALIŞMALARLA AYIRMAK SÖZ KONUSU OLUR VE ŞİX YAŞAMININ İLGİLİ BÜTÜN ALAN VE ÇALIŞMALARINDA GEREKEN ZAMANLARDA ÇÖZÜLME ERDEMSEL ÖZELLİĞİ, BİLGİLERİMİZCE BELİRLENMİŞ DURUMLARDA GEREKEN ŞEKİLDE KULLANILIR.

ANTİ OBSEDÖR ÇÖZÜLME OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ ÇÖZÜLMELER YAŞAYARAK YOK EDİLMESİNİ SAĞLAYAN, ONLARIN BÜTÜN ŞEKLİNDEKİ BÜTÜN YAPILANMALARINI BOZAN, KENDİ İÇERİK VE ÖZELLİKLERİNDE, BÜTÜN YAPILARINDA EN GÜÇLÜ VE KUVVETLİ ŞEKİLDE ÇÖZÜLMELERİN MEYDANA GETİRİLMESİ İLE YOK EDİLMELERİNE İMKANLAR SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ÇÖZÜLME BAKIM VE TEDAVİ ÇALIŞMASI
OBSEDÖRLERİN ETKİSİ ALTINDA KALMIŞ OLAN VE İÇERİĞİNDE OBSEDÖR YAPILANMALARIN, ETKİLERİN, TESİRLERİN BULUNDUĞU BÜTÜN VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARIMIZI ÇÖZÜLME TEKNİKLERİNİ KULLANARAK ONLARI OBSEDÖR ETKİ VE YAPILANMALARDAN KURTARAN, BU ANLAMDA ONLARIN VARLIKSAL ALAN YAPILARININ İÇERİSİNE SİNMİŞ VE YERLEŞMİŞ OLAN BÜTÜN OBSEDÖR OLUŞUMLARINI ÇÖZÜLMELER ŞEKLİNDE AYIRAN VE YOK EDECEK ŞEKİLDE YAPILANDIRAN VE KONU İLE İLGİLİ SAĞLIK ÇALIŞMALARI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.