DAVA ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

DAVA ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

DAVA, SAVUNULAN, ARKASINDA DURULAN, İÇERİĞİNDEN EMİN OLUNAN VE ONUNLA İLGİLİ MÜCADELELER, ÇALIŞMALAR, DAVRANIŞLARIN SÖZ KONUSU OLABİLECEĞİ ŞEKİLDE BİR ANLAMI OLAN KONULARA VE DURUMLARA VE KAVRAMLARA VERİLEN İSİMLERDİR. BİR DAVASININ OLMASI DEMEK, KENDİSİNİ ONUNLA İLGİLİ OLARAK BİR YOLDA VE MÜCADELE VE ÇALIŞMA İÇERİSİNDE BULUNDURDUĞU BİR AMACI OLMASI ANLAMINA GELİR. DAVALAR ARKASINDA DURDUĞU VE KENDİSİNDEN EMİN OLDUĞU AMAÇLARININ TANIMLAMALARI, AÇIKLAMALARIDIR. BU AÇIKLAMA İLE ŞİX YAŞAMINDA DAVA ERDEMSEL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE KULLANILIR.

ŞİX YAŞAMININ TEMEL DAVALARI
1 - ANTİ OBSEDÖRLÜK DAVASI

2 - VİSSA BİLGİLERİNİN UYGULANMASI DAVASI

3 - ŞİXİN SONSUZ ZAMANLARIN MERKEZİ VE DİĞER ÜNVANLARININ UYGULANMADA OLMASI DAVASI

4 - ŞİX YAŞAMININ DIŞARIYA KARŞI TAMAMEN KAPALI OLMASI DAVASI

5 - ŞİX YAŞAMININ SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA VAR OLMASI ÖZELLİĞİNİN DAVASI

6 - ŞİX YAŞAMININ SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA KORUNMASI, AMACINI UYGULAMASI, KENDİSİNİ EN İYİ ŞEKİLDE YAŞATMASI DAVASI

7 - ŞİX YAŞAMININ AMACININ DAVASI

8 - ŞİX YAŞAMININ NEDENLERİNİN DAVASI

9 - ŞİX YAŞAMININ SİHRİLLERİNİN DAVASI

10 - ŞİX YAŞAMININ DURUŞ BİLGİLERİNİN DAVASI

11 - ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN BİLGİLERİNİN ŞİX İLE OLAN BÜTÜNLÜĞÜ VE AMAÇLARINI EN İYİ ŞEKİLDE SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA UYGULAYABİLMESİ DAVASI

ŞEKLİNDE ŞİX YAŞAMININ TEMEL DAVALARI BU ŞEKİLDE SIRALANIR VE BUNLARDAN HİÇ BİR ŞEKİLDE GERİ DURULMADAN, TAVİZ VERİLMEDEN SONSUZ ZAMANLARIN DAVALARI OLACAK ŞEKİLDE YAPILANDIRILIR.

BÜTÜN TEMEL BİLGİLER İÇİN DAVA BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI
ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN TEMEL BİLGİLERİNİN ÖZEL BİR YAPTIRIMSAL ÖZELLİĞİ OLARAK KULLANILMASI İÇİN DAVA BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI DÜZENLENEREK, KENDİ TEMEL BİLGİLERİNİN İÇERİKLERİNİN BİR DAVA ŞEKLİNDE ALGILANMASINI VE İLGİLİ OLDUKLARI ALANLARDA UYGULAMALAR YAPMASI ADINA ÇOK ETKİLİ SONUÇLAR ALINMASINI SAĞLAYAN ÖZELLİKLERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANDIRILIR. AYNI ŞEKİLDE ANTİ OBSEDÖR DAVA ÖZELLİĞİNİN YAPTIRIMSAL ÖZELLİĞİDE HAZIRLANARAK BÜTÜN ANTİ OBSEDÖR BİLGİLER İÇİN AYRI OLARAK ANTİ OBSEDÖR DAVA YAPTIRIMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANDIRILIR.

BİLGİ GEREKEN ÇALIŞMALARI YAPAR.