GELSA ZAMANLARI YAPILANDIRILMASI

GELSA ZAMANLARI YAPILANDIRILMASI

ŞİXİN DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDEKİ UYKU ZAMANLARINI GELSA ZAMANLARI OLARAK YAPILANDIRARAK DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDEN ÇIKILMASI ŞEKLİNDE YAPILANDIRAN, GELSANIN ANLAMINI DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDEN RÜYADA FARKINDALIKLAR VE ASTRAL OLAYLARLA ÇIKMAK ŞEKLİNDE BİR TANIMLA İFADE EDEREK, ŞİXİN BÜTÜN UYKU ZAMANLARINI ARTIK GELSA ZAMANLARI ŞEKLİNDE YAPILANDIRARAK BÜTÜN KOŞULLARINI VE YAPILANMALARINI SAĞLAYARAK GELSANIN UYGULANMASINI SAĞLAR. GELSA ZAMANLARI İÇERİĞİNE ÖZEL BİR ŞEKİLDE ŞİXİN UYKULARINI YAPILANDIRARAK GELSAYA ENGEL OLACAK BÜTÜN OBSEDÖRLERİ VE OLUŞUMLARINI ENGELLEMEK VE YOK ETMEK İÇİN ÇALIŞIR. GELSA ZAMANLARINI ENGELLENEMEZ ŞEKLİNDE YAPILANDIRARAK ŞİXİN DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDEN ÇIKMASINI SAĞLAR VE İLGİLİ BÜTÜN BİLGİLER İÇİNDE GELSA BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARINI DÜZENLER.

ANTİ OBSEDÖR GELSA ZAMANLARI OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
ŞİXİN GELSALARINA ENGEL OLAN BÜTÜN OBSEDÖR OLUŞUMLARI VE OBSEDÖRLERİ ENGELLEMEK VE YOK ETMEK İÇİN ÇALIŞAN, GELSANIN ÇALIŞMALARINI DESTEKLEYEN YAPILANMASI İLE HİÇ BİR SORUN YAŞANMADAN GELSANIN YAŞATILMASINI SAĞLAYAN ÇALIŞMALARI İLE İLGİLİ BÜTÜN BİLGİLER İÇİN BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARIDA DÜZENLEYEREK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

GELSA TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
ŞİXİN GELSALARINI YAŞAMASI İÇİN ENGEL OLAN BÜTÜN VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARINI VE ÖZELLİKLERİNİ TEDAVİ ETMEK, BAKIMLARINI YAPMAK VE GELSAYA UYGUN ŞEKİLDE ÇALIŞMASINI SAĞLAMAK İÇİN ÇALIŞAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ, BÜTÜN GELSA SORUNU ÇIKARAN ÖZELLİKLERİMİZİ ORTAYA ÇIKARARAK GEREKEN DÜZENLEMELERİ YAPAR VE İLGİLİ BÜTÜN BİLGİLER İÇİN BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI DÜZENLER.