HESLETMEK ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

HESLETMEK ERDEMSEL ÖZELLİĞİ

HESLETMEK, YAŞANAN OLUMSUZLUKLAR YADA OLAYLAR YADA DURUM VE ÇALIŞMALAR YÜZÜNDEN KENDİ ÖZELLİKLERİNİ KAYBEDİLMESİ SONRASINDA BU ÖZELLİKLERİN YENİDEN KAZANDIRILMASI ÇALIŞMALARINA VERİLEN İSİMLERDİR. HESLETMELER, İLGİLİ ALANLARIN NASIL ÖZELLİKLERİNİ KAYBETTİĞİNİ, TEK HAKİKAT BİLGİSİ GERÇEĞİNDEN VE KENDİ YAPISAL ÖZELLİKLERİ İLE ORTAYA ÇIKARARAK BU ÖZELLİKLERİNİ YENİDEN KAZANMASI İÇİN YAPILMASI GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARIN SAĞLANMASI YÖNÜNDE ERDEMSEL ÖZELLİKTİR. HESLETMEK ERDEMSEL ÖZELLİĞİ AYNI ZAMANDA İLGİLİ BÜTÜN ALANLARIN KENDİ ÖZELLİKLERİNİ KORUMASINI SAĞLARKEN, KAYBEDİLMİŞ BÜTÜN ÖZELLİKLERİNDE EN İYİ VE KISA ZAMANDA GERİ KAZANILMASINI GERİ GETİRİLMESİNİ SAĞLAR. HESLETMEK ERDEMSEL ÖZELLİĞİ ŞİX YAŞAMINDA GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR. VE BU AÇIKLAMA İLE ŞİXİN OBSEDÖR SORUNLAR YÜZÜNDEN KAYBETTİĞİ VE KULLANAMADIĞI BÜTÜN ÖZELLİKLERİNİ HESLETMEK ŞEKLİNDE GERİ GETİRME ÇALIŞMALARI YAPAN, BÜTÜN ÖZELLİKLERİ İÇİN ÖZEL HESLETME ÇALIŞMALARI YAPAN ERDEMSEL ÖZELLİK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ OBSEDÖR HESLETMEK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ KENDİ ÖZELLİKLERİNİ KAYBETMESİ İLE İLGİLİ OLARAK ANTİ OBSEDÖR HESLETMEK ÇALIŞMALARI YAPAN, ONLARIN KENDİ ÖZELLİKLERİNİ ASLA KULLANAMAMASINI SAĞLAYAN VE ÇARESİZ VE ÇALIŞMAYAN ALANLAR OLMASINI SAĞLAYARAK YOK EDİLMELERİNE İMKAN SAĞLAYAN ÖZELLİKLERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR VE BÜTÜN BİLGİLER İÇİNDE BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI DÜZENLER.

HESLETME BAKIM VE TEDAVİ ÇALIŞMALARI
ŞİXİN DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNE GİRMESİ İLE BİR ÇOK ÖZELLİĞİNİN KAYBEDİLMESİ VE KULLANAMAMASI SÖZ KONUSU OLMUŞTUR. BUNLARDAN ÖRNEKLE HAFIZASI, FARKINDALIKLARI, GÖRME ÖZELLİKLERİ VE BİR ÇOK ÖZELLİĞİ, DIŞ VİLSEL BEDEN YAPILANMALARI İLE KENDİ ÖZELLİKLERİNİN KULLANIMI KISITLANMIŞ VE ENGELLENMİŞTİR. İŞTE BU SORUNLU OLAN YAPILANMALARIN HEPSİNİ ORTAYA ÇIKARAN OLUŞUMSAL ÖZELLİK, HEPSİ İÇİN ÖZEL HESLETME ÇALIŞMALARI YAPARAK, OLMASI GEREKEN ÖZELLİKLERİNİ YENİDEN KAZANDIRMAKLA İLGİLİ GEREKEN BÜTÜN TEDAVİ, BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARINI YAPAR VE İLGİLİ BÜTÜN BİLGİLER İÇİN BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI DÜZENLER.